Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Selaaam
Elli kere teli elime aldım şuraya iki satır yazi yazacak firsati bulamadım valla
Sabah
Klasik kahvaltı
Ogle
Yoğurt kuruuzum yulaf tarçın
Aksam
Türlü ve dereotlu yoğurt bir seftali
Aralarda
Nescafe bir kayısı

Grip oldum çok fena heryerim dökülüyor eşimde yok bebeğe hastalık geçecek diye maskeyle duruyorum evde şimdi sarımsak yedim minik ekmek arası yapıp üstüne dé salatalık yedim ilaç içmiyorum ya,4 litre su
E Elif_Eylul

E Elif_Eylul birde tartiyi yazmayı unutmuşum sırf buraya yazmak gerekiyor diye dün tartildim 59.6 çıktım relg oldum millet olunca ödem atar hafifler ben şişiyorum bu sabah 60.1 çıktım tamamen bitince bakıcam artık kaç cikicam canım girip yazamadım geç oldu kusura bakma

Kizlar annemlerw geldik. 3 5 gun burdayiz.benim icin imtahan.qnnem bol bol sevdigimiz seylerden yapar.
aksam y. Saat 9 da yenir insallah yarin bozmamm.bugunu ucuz atlattim.
Sonra da kayinvqlidwye geceriz.ora da ayni... yaz tatilleri benim kilo alma donemim.ama bu sefer degissin artik.vermem lazim.sizinle insallah....ne yersem yazjcam .ona gore yerim o zaman.

Çok geçmişmolsun canım

Saolasın nasılsın

Menum
Sabah 2 dlm ekmek 1 sahanda yum.,yesillik 3 catal peynir

Öğle5 yaprak sarma 5 köfte, yoğurt

Aksam 2 kasik patates salata ,8 kasik biber tarator tursu

Su 2.5 lt
Spor yok.

E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım
Afiyet olsun canım gecmis olsun
Sabah
Haslanmis yumurta
Salatalik
2 dilim ekmek

Oglenn
Yarim tost
Cay

Ara
2Ceviz
4kucuk incir

Aksam
Patates ežmesi
Mercimek corbasi
1 ceviz

7500 adim M MissHayaLet E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım

Günaydın kızlar

Geçmiş olsun Sende mi Bnde faranjit olmuşum dr dedi ki geçmiştir bebişe inşallah çabucak iyileşiriz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…