Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Az değil ama vericez kız bu kilolar bizim kaderimiz olmasın vericez musmutlu kadınlar olucaz :KK74: :confused:
Verecek tabi ben fit bir anne olmak istiyorum çocuklarımla denize gidince utanmak istemiyorum yada çocuklarımın arkadas ortamına girerken kilolarını saklayıp gitmek istemiyorum çiçek gibi olup çocuklarımı gururlandirmak istiyorum değerine değer katmak istiyorum ben sağlıklı olmalıyım ki bebislerimle deli gibi gezsbileyim kilo herşeye engel

Evet işte o insanlar varya nasıl uyuz oluyorum bı bilsen bende hiç kimseye söylemiyorum vericen demiyorum sen böyle ne oldun az kilo ver diyenlere veremiyorum ben artık kabullendim diyorum 😁
Ben dalgaya vuruyorum etliyim butluyum kilomla mutluyum var ki yiyom kocam bana iyi bakiyo gibi saçma sapan şeyler söylüyodum ama o dönem bitti kendimle yuzlestim ve 55 kilo olmak istediğime karar verdim beni mutlu edecek kilo 55 hedef uzun yok zorlu ama yapabilirim çünkü ben anneyim güçlüyüm

Verecek tabi ben fit bir anne olmak istiyorum çocuklarımla denize gidince utanmak istemiyorum yada çocuklarımın arkadas ortamına girerken kilolarını saklayıp gitmek istemiyorum çiçek gibi olup çocuklarımı gururlandirmak istiyorum değerine değer katmak istiyorum ben sağlıklı olmalıyım ki bebislerimle deli gibi gezsbileyim kilo herşeye engel
Kiloo tabikide engel insanın özgüvenini hiç yapiyo 😐evet evet vericez inşallah 🥰🥰

Ben dalgaya vuruyorum etliyim butluyum kilomla mutluyum var ki yiyom kocam bana iyi bakiyo gibi saçma sapan şeyler söylüyodum ama o dönem bitti kendimle yuzlestim ve 55 kilo olmak istediğime karar verdim beni mutlu edecek kilo 55 hedef uzun yok zorlu ama yapabilirim çünkü ben anneyim güçlüyüm
Evet savunma mekanizmamizi geliştiriyorlar böyle yaparak 🤣🤣

Bide o var herşeyi onlar biliyorlar 😵‍💫😵‍💫
Bir de birileriyle karşılaşınca yalandan aaa kilo mu verdin diyenler var ya gıcık oluyorum. İlla konu bi kiloya geliyor kilolu olunca. Halbuki tartıda aynıyım ya da kilo almışım ama işte naber şişkonun kibarcası "aaa canım sen kilo mu verdin"

Hazır yeri gelmişken menümü paylaşayım
Sabah klasik kahvaltı ekmeksiz
Sabah 7 de yediğim baklava ve dolmaları saymazsak 🤣
Akşam sadece salata yedim
E Elif_Eylul
Sabah kahvaltıda akşamdan kalma tatlı ve kola 😂👀 yalnızca gerçek pisboğazlar bunu anlar 🤪

Sabah kahvaltıda akşamdan kalma tatlı ve kola 😂👀 yalnızca gerçek pisboğazlar bunu anlar 🤪
Kaptan duymasın canım :KK5:
Canımıza okucak bak yazmış en az 5 bin adım diye yedik nanayi 🤣🤣beni geçen haftalarda az kalsın kovuyodu bu pis boğazım yüzünden 🤣🤣 bir uleri iki geri

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X