Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
1haftanın daha sonuna geldik :halay::halay::halay:

Yarın saat 12.00 kadar,wc sonrası iç çamaşırınızla 👙 tartı fotoğraflı olarak bildirim yapmanızı rica ediyorum. Cuma ödül hakkını abartmadan yapabilirsiniz,bu cumadan sonra her kacamağa enaz 5bin adim ceza gelicek​

Herkese bol eksiler:KK36::KK36:
@MissHayaLet
F Frozen01
@Noisy Girl
K Klassklasik
M Mavi Menekse
@BitterCikilata
@Aamine
@badem000
@karamel Latte
A aazra
@vienna
@tulay283300
Pandora27 Pandora27
G gunesli gunler
@Aysegul006
@zms rainbow
@Nurayceco
:KK51:

16 Haziran
15.30
Bir kabak sandal
Bir kaşık pilav

18.30
Bir kase terbiyeli et sulu corba
Bir kepce patlıcan oturtma
İki kasık bulgur pilavı

21.30
Bikac tane cubuk kraker
Bir avuc yarısı leblebi

E Elif_Eylul
Afiyet olsun canım 🥰

Yine sen bilirsin ama yerinde olym diyetisyene gidip bı ton para dökmem ben kaç tane diyetisyene gittim bende senin gibiydim açlık bı anda geliyodu gözüm dönüyordu saldiriyodum duygusal yiyicisin bı de ne olsa yiyodum hala tam anlamıyla duzeltemedim ama yiyeceklerin alternatiflerini buldum bı de 3 öğün yiyince daha çok aciktigimi fark ettim 2 öğüne düştüm bı de kaşık hesabı yapiyom arada kaçırmıyor mu kaciriyom ama dengelemeye calisiyom istersen sana yardımcı olurum
Duygusal açlık evet olabilir daha önce vardı hiç doymuyodum az yicem dediğim gün bı felaket yiyodum hemde ne olduğu farketmiyo canımın istediğini falanda değil sürekli biseyler yiyodum onu astım zannediyorum o yeme telaşım kalmadı istediğim kiloyu veremeyince pes mi ediyorum bende anlayamıyorum bide bir başıma kalamiyorum gorumcemler burda aha 15 gün olacak o gidiyo annem geliyo o gidiyo başkası geliyo kendim olsam yemicem diyet yaptığımızda gizlemeye çalışıyorum çünkü hıh veremezsin tavırları beni cildirtiyo

tahlil yaptırmak gerçekten önemli bende 15 günde 1 baktırıyorum kanıma şekarime troid vitamin değerleri düşük olan bir deger kilo vermeni engelleyebiliyor inşalah atlatırsın canım bu süreci
Bende çaresiz kaldım bide tahlil yaptırım bakım dedim bir bahane lazım nihayetinde boğazımı tutamama🤣🤣

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X