Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merhaba bende gruba katılmak istiyorum fakat kadınlar kulübüne yeni üye oldum ve anlamaya çalışıyorum nasıl ilerliyorsunuz die bana anlatabilirmisiniz bende uzun zamandır aralıklı oruc yapmaya çalışıyorum fakat istikrarlı olamadım sanırım motivasyona ihtiyacım var ve sizin grubunuzu katilirsam bunu sağlayacağım die düşünüyorum anlatırsanız bende katilayim aranıza.

Doğurdukmu mecbur bakcaz🥲
🥲🥲🥲
O sanslı kişi neden ben 🙈🙈🙈
Şanslısın demekki😝🤣
Afiyet olsun canım 🥰

Teşekkür ederim 😖

Afiyet olsun canım 🥰

Teşekkür ederim canım
Yaa kuzum nasıl kötü olmuş😔
Çok geçmiş olsun canım oluyor böyle şeyler üzülme dünde benim 14 aylık olan evde düştü alnı yukurta gibi şişti
Geçmiş olsun😔

Merhaba bende gruba katılmak istiyorum fakat kadınlar kulübüne yeni üye oldum ve anlamaya çalışıyorum nasıl ilerliyorsunuz die bana anlatabilirmisiniz bende uzun zamandır aralıklı oruc yapmaya çalışıyorum fakat istikrarlı olamadım sanırım motivasyona ihtiyacım var ve sizin grubunuzu katilirsam bunu sağlayacağım die düşünüyorum anlatırsanız bende katilayim aranıza.
Merhaba canim ilk once kendini tanirirmısın kimsin,nesin,ne is yaparsin🙃

E Elif_Eylul @MissHayaLet
Sabah
1 kupa anne çayı
1 kupa kahve
Öğle
1 kase tavuk çorbası
6 YK b.pilav
4 kare (küçük) fırın mücver

Akşam
1 kase Yogurlu granola
Meyve
Su
2.5 litre
Spor
20 dk Leslie 1 mile
30 dk bölgesel hareketler
Adım:
9851
Kız son gün bulgur pilavı yemeyeydin ya +gelir dedi ya kaptan
Kız yapmadığım sey kalmadi
Çok ödem mi tutuyor bnmde öyle tuz nasıl tüketiyorsun
Baklava yoktu sadece sarma vardi😱
Baklavalar bugün tırmalayacak 😒
:eek::eek:baklava yok yazmamisim 🙄🙄ozurdilerim kaptanım saklamak için değilde o an kaçırmışım yani 🤣🤣
Kız o kadar aç kalıyon son gün patlak oluyor Bnce aç bırakma normal ye ki gözün dönmesin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X