Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaa dedim normal bugday yada bulgur gibidir kilosu 80tl geciyor
Bugün çocukları almaya giderken senin için bakıyım fiyatlara 🙈
Burdada zam geldi ama Tr cidden çok pahalı ya bu ne 80 liraya alışveriş yapılır 😑🙁

Aksam birden ateslenmis gitmisler doktor bakmis etmis vermis yollamis eve,daha eve girer girmez cocuk kusmasiyla birlikte gözlerini sabitlemis nobet gecirmis disleri kitlenmiş 3kere acmislar dili kaçmış ambulans aramislar gelmis almis tahlil falan yapmislar serum takmislar saba 6 7 gibu eve gelmisler bende gittim simdi ordan geliyorum
Yaaa😔 M MissHayaLet canım geçmiş olsun Rabbim şifa versin.Çabucak atlatır geçip gider, Bidaha olmaz inşallah çok üzüldüm😔

Basarıyla tamamlanmıs bir oructan daha güzel ne olabilir ki :cool: :cool:

Eklentiler

• Screenshot_2022-06-16-15-33-20-309_bodyfast.zero.fastingtracker.weightloss.jpg
    Screenshot_2022-06-16-15-33-20-309_bodyfast.zero.fastingtracker.weightloss.jpg
    47,8 KB · Görüntüleme: 17
Aksam birden ateslenmis gitmisler doktor bakmis etmis vermis yollamis eve,daha eve girer girmez cocuk kusmasiyla birlikte gözlerini sabitlemis nobet gecirmis disleri kitlenmiş 3kere acmislar dili kaçmış ambulans aramislar gelmis almis tahlil falan yapmislar serum takmislar saba 6 7 gibu eve gelmisler bende gittim simdi ordan geliyorum
Ayşenin çocuğumu hasta çok geçmiş olsun canım M MissHayaLet 😑🙁

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X