Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Demek ki bütün bebeklerd aynı problem var benim kızımda öyle yapiyo ya ek gıdaya ilk basladigimda ne versem yedi işin içine diş çıkarma girince bıraktı yemeyi ya ful emmek istiyo
Aynen canım seninki kaç aylık 7. Aya girecek benim sipam bizde henüz diş de çıkmadı birde sürekli hasta
İlk başlarda bizde de güzel başlamıştı sonradan yememeye başladı 😣
Uyuyor simdi canim atesi vardi geldigimizde
Geçmiş olsun canım senin kızın da maşallah benim sipam dan aşağı kalır yani yok hastalıkta

Aynen canım seninki kaç aylık 7. Aya girecek benim sipam bizde henüz diş de çıkmadı birde sürekli hasta
İlk başlarda bizde de güzel başlamıştı sonradan yememeye başladı 😣

Geçmiş olsun canım senin kızın da maşallah benim sipam dan aşağı kalır yani yok hastalıkta
Benimki degil canim M MissHayaLet oglu gece acillik olmuslar

ıfde sabah ve akşam öğünü gibi değilde akşam öğünü yedikten sonra ertesi sabahki öğünün arası 16 saat olması açlık süresi arasını açamak gündüz arasında yeni başladıysan zorlar çabuk bıktırabilir 8 saat boyunca sağlıklı az az ye çok acıkınca sade kahve sade soda bitki çayı vs dene hala açsan ye genel mantık bu psikolojik açlık mı gerçekten açmıısn bunun tespitini yapmak elinde
Yaa sanırım henüz ife hazır değilim zaten, bir de durumlar müsait değil. Evde olsam olurdu da...
çok sevimlisiniz ve bir okadarda eğlenceli her mesajınıza güldüm resmen :super: :super: :super:
🙈❤️Ayy teşekkür ederim
kahvaltıyı erken yapıyorsan akşam 3-4 gibi son öğün ile kapat o şekildede 16 saatlik oruç süresini dengelersin
İşte bunu dediğim gibi annemlerle birlikte olduğum için şimdilik askıya aldım da bakalım inşallah eve dönünce
Mama yemeyi kabul etmiyo ya benim yediğim yemeklerden yiyo o da dişine değen taneli yiyecekler olmalı yada meme başka bı karimiz yok şu aň
Dişleri acıyordur kıyamam ya

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X