Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
K Klassklasik canım kızlar demiş ama bir de ben diyeyim dedim zamanında bende diyetisyene gittim önemli olan kafada hersey. Gitceksin sana listeler vs vercek sen yine acıktıgında az yediginde saldırma moduna gecersen aynı olucak hersey. Ben seni anlıyorum benim de duygusal yiyiciliğim var hersey önce kafada bitiyor kafan iyi olursa o kiloları verirsin 6-7 sene önce gittim 72 den 58 e düştüm diyetisyenle ama sonra evlendim 1 bucuk yıl önce yalnızlıgımdan nasıl yediysem 13 ayda 67 den 85 kiloya gelmiştim ben bile inanamadım ama dedim olmaz bu böyle ben kendimi iyi hissettiğim yere geri dönmeyelim sende kendini iyi hissettiğin yere dönmek icin kafanda kur bitir herseyi yemeklere düşman olma onlarla iyi gecin seni doyurduklarını dusun...

Gibi derken gidici yine
Afiyet olsun öyle dusunme ara öğün yap saat daha erken

Aslında hiç diyetisyene başvurmamış biri için diyetisyen bence yeni bir çözüm olabiliyor. Ama benim gibi diyetisyen kaşarı olunca artık işe yaramamaya başlıyor.

Hiç gitmediyse ben gitmesini tavsiye ederim. Yöntem değişmek bazen kendi kendine çabalamaktan iyi geliyor..

Benim 78den 70e indiğim diyetisyen online diyetisyendi.gruplu yapıyorduk diyeti. Fotoğraf atmak zorunluydu filan. O zaman bence işe yaramıştı. Ama 3 aydan sonra ciddiye almamaya başladım sonra bıraktım işte.

Merhaba aramıza hoşgeldin
Gibi derken gidici yine

Afiyet olsun öyle dusunme ara öğün yap saat daha erken
Yo bugün evdeyim

Belki öyle canım ama hersey kafada bitiyor bence. Ben yüzyüze gidiyordum görüşmelere 14 kilo verdim azmimle. Ama aynı azim yok su an doktora da gittim değerler hersey normal psikoloji stres cok onemli bu surecte ne yazık ki..

Gitse kafa önemli emin ol tamam gitsin ama yine liste dısına cıkarsa olacaklar aynı en azından belirli bi yere kadar gelsin

Doğru bak bu dediğine sonuna kadar katılıyorum. Her şey cidden kafada karar vermekle başlıyor. O karar aşamasına kadar çok çileli oluyor zaten. Sürekli hadi şunu da yiyeyim yarın başlarım diye diye gidiyor.

Pazartesi baslarım cuma baslarım dur azcık sundan yiyeyim
Neyse susuyorum ben gidiyim de kafamı toplayayım kafa kafa kendi kafamı düzelteyim
Sanki öyle

Aksam yemegi saatine göre değişir ama kahvaltı erken etmişsin if yapcaksan zaten belirli bir saatte bırakırsın

Delisin sen
Ahahaha ne yapayım bu fotoğraf benim miladım.gerçeklerle yüzleştim

Kahvaltı mecbur erken yapıyorum bebeler olunca ya sabahın yedisinde ayaktalar

Pazartesi baslarım cuma baslarım dur azcık sundan yiyeyim
Neyse susuyorum ben gidiyim de kafamı toplayayım kafa kafa kendi kafamı düzelteyim

Sanki öyle
Ahaha bir de şey var dur şu evdeki abur cuburları bitireyim de öyle başlayayım

Bakalım ara öğün yapmasam olur mu diye düşüyorum if gibi ama emin de değilim acıkırsam sağlıklı bir şeyler yerim muhakkak.
ıfde sabah ve akşam öğünü gibi değilde akşam öğünü yedikten sonra ertesi sabahki öğünün arası 16 saat olması açlık süresi arasını açamak gündüz arasında yeni başladıysan zorlar çabuk bıktırabilir 8 saat boyunca sağlıklı az az ye çok acıkınca sade kahve sade soda bitki çayı vs dene hala açsan ye genel mantık bu psikolojik açlık mı gerçekten açmıısn bunun tespitini yapmak elinde

Ahahaha ne yapayım bu fotoğraf benim miladım.gerçeklerle yüzleştim

Kahvaltı mecbur erken yapıyorum bebeler olunca ya sabahın yedisinde ayaktalar
kahvaltıyı erken yapıyorsan akşam 3-4 gibi son öğün ile kapat o şekildede 16 saatlik oruç süresini dengelersin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…