Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Belki öyle canım ama hersey kafada bitiyor bence. Ben yüzyüze gidiyordum görüşmelere 14 kilo verdim azmimle. Ama aynı azim yok su an doktora da gittim değerler hersey normal psikoloji stres cok onemli bu surecte ne yazık ki..

Gitse kafa önemli emin ol tamam gitsin ama yine liste dısına cıkarsa olacaklar aynı en azından belirli bi yere kadar gelsin 🤷🏻‍♀️🤷🏻‍♀️
Aman Bnde 22 verdim doğum lohusalık derken yine aynı 😂 bıktım artık diyetisyenlerden diyetten

oooo misafir bayılırım ama perşembe günüde olmazki cuma geleydide rahat rahat yiyeydi bişileri demii
Aaa demi perşembe bugün dikkat eder inşallah 😂
Bnde misafir hazırlığına yemeye içmeye bayılırım 🤤🤤

Günaydın herkese ben bugünü cuma sandım kalktım tartıldım falan ama bir günüm daha varmış nasıl mutlu oldum nasıl 😅😅 64.8 geldim inşallah yarına dahada gider 😁😁
Günaydın canım 🥰😂😂
Günaydın canim hosgeldin🤩
E Elif_Eylul canım kaptancıgım nerelerde ben mi göremedim aklıma bu adam geldiii bian tülayyyy (filizzzzz ) aşkımmm bebeğim geri dönnnn diye bağırasım geldiii :confused: :confused: :confused: :KK71: :KK71: Eki Görüntüle 3084762
Burdaaaa😂😂😂

Aaa demi perşembe bugün dikkat eder inşallah 😂
Bnde misafir hazırlığına yemeye içmeye bayılırım 🤤🤤
misafir gelsin diye deliirm ben sehir dışındayım ailemizdn uzaktayız çok kalabalık bir ailede büyüdüm 8 kardeşiz biz şimdi yapyanlız hissediyorum kendimii keşke burdakilerle aynı şehirde olsamda toplaşsak yesek içsek :KK50::KK50:

misafir gelsin diye deliirm ben sehir dışındayım ailemizdn uzaktayız çok kalabalık bir ailede büyüdüm 8 kardeşiz biz şimdi yapyanlız hissediyorum kendimii keşke burdakilerle aynı şehirde olsamda toplaşsak yesek içsek :KK50::KK50:
Keske ayni yerde toplansak bende cok isterim🥲
yaaaaaaa kaptancıgım senin günaydınını görmeden eksik oluyor insan bi hoşgeldin sefa geldinnnnn :KK200::KK200:
Amaaaa amaaa ben Günaydın dedim :KK68:

Screenshot_2022-06-16-11-53-01-405_bodyfast.zero.fastingtracker.weightloss.jpg
🙈

Benim bebem de öyleydi bir ara hiç ağzına yemek koymadığı günler oldu. Şimdi 19 aylık bir şeyler yemeye başladı. Memeye devam ediyoruz. Fırsatınız varsa devam edin memeye ya da formula mamaya. Çünkü yemeklerden alacağı tüm vitamini alamazlar henüz.
Mama yemeyi kabul etmiyo ya benim yediğim yemeklerden yiyo o da dişine değen taneli yiyecekler olmalı yada meme başka bı karimiz yok şu aň

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X