Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Kızlar günaydın , şubat ayında negatif sonuçlanan tüp bebek maceramdan sonra aldığım kiloları veremedim. Diyetisyene gittim. bölgesel incelmeye gittim gün aşırı eliptik bisiklet yaptım ama tık yok. Yavuz Yörükoğlunun kitabını okudum videolarını izledim, dün IF düzeninde beslenmeye ve Dukan Birasına başladım ve sizden de ekstra tavsiye almaya geldim. ❥❥❥

Günaydın canım hosgeldin
Ilk once ilk sayfadaki kurallari okurmusun,daha sonra kendini tanitirsan sevinirim,

Diyetisyene gitmeyi düşünüyorum zaten bu işi ben yapamıyorum sanırım böyle olmayacak sanırım yarınki tartiyada bir bakıp sonrada tahlil falan yaptırmayı düşünüyorum
Yine sen bilirsin ama yerinde olym diyetisyene gidip bı ton para dökmem ben kaç tane diyetisyene gittim bende senin gibiydim açlık bı anda geliyodu gözüm dönüyordu saldiriyodum duygusal yiyicisin bı de ne olsa yiyodum hala tam anlamıyla duzeltemedim ama yiyeceklerin alternatiflerini buldum bı de 3 öğün yiyince daha çok aciktigimi fark ettim 2 öğüne düştüm bı de kaşık hesabı yapiyom arada kaçırmıyor mu kaciriyom ama dengelemeye calisiyom istersen sana yardımcı olurum

Gel bacim hoşgeldin mikmmel bı grubumuz var kaptanımız 10 numara kızlarla birbirimize çok destek oluyoruz ama istikrarlı olman lazım menülerini sporunu adımlarını günlük paylaş kaptanımız üzme kilo da verilmeyecek bişey değil verirsin yeter ki işte

Emsin isterim canım ama sadece memeyle doymaya kalkarsa sıkıntı büyük
Demek ki bütün bebeklerd aynı problem var benim kızımda öyle yapiyo ya ek gıdaya ilk basladigimda ne versem yedi işin içine diş çıkarma girince bıraktı yemeyi ya ful emmek istiyo

Demek ki bütün bebeklerd aynı problem var benim kızımda öyle yapiyo ya ek gıdaya ilk basladigimda ne versem yedi işin içine diş çıkarma girince bıraktı yemeyi ya ful emmek istiyo
Benim bebem de öyleydi bir ara hiç ağzına yemek koymadığı günler oldu. Şimdi 19 aylık bir şeyler yemeye başladı. Memeye devam ediyoruz. Fırsatınız varsa devam edin memeye ya da formula mamaya. Çünkü yemeklerden alacağı tüm vitamini alamazlar henüz.

Sabah ekmeksiz kahvaltı yaptım Karatay tarzı. Tahin balı da ekmeksiz yedim muz bandırdım Harika bir şey oldu valla. Yeni şeyler keşfediyorum. Bakalım akşama kadar çıldırmadan durabilecek miyim merak içindeyim.

İp atlayarak ciddi kilo vermiştim ilk hamileliğimden sonra. Yine ip atlayayaım dedim ama 20ye kadar atladım bacaklar aşırı ağırıyor. Nasıl bir hamlık bu..

Diyetisyene gitmeyi düşünüyorum zaten bu işi ben yapamıyorum sanırım böyle olmayacak sanırım yarınki tartiyada bir bakıp sonrada tahlil falan yaptırmayı düşünüyorum
tahlil yaptırmak gerçekten önemli bende 15 günde 1 baktırıyorum kanıma şekarime troid vitamin değerleri düşük olan bir deger kilo vermeni engelleyebiliyor inşalah atlatırsın canım bu süreci

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…