Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yaaa oda şok gecirmis atesi vardi diyor sonra cenesi kitlendi dedi yengesi açmış,doktor tahlil falan yapmış sodyum eksikligi var tuzsuzmu yediriyosun demis oda hayir demis ya ondan ya atesten oldu demis bu aralar cocuklarda varmis sagol canim 😘
Rabbim korusun evlatlarımızı inşallah bı daha tekrarlamaz

Bende erken uyanıyorum da çocuklardan ben temizlik yapmadan yemeyi sevmiyorum vakit geçiyor işlerimi halledene kadar

Ay çok üzüldüm ya kuzuya atlatır hem inşallah 🥺
Ben kötü oluyorum öyle 🤣🤣🤣🤣
Ne yani başka dil ogrenmeyelim mi düz mü gidek hep🙄
Canım Türkçe varken ne gerek var baska dillere deerrmişim 🤣🤣🤣🤣
Good morning ,how are you sir🤣🤣🤣🤣
Sir erkeklere denmiyor muydu ya 🤔🤔😅😅😅

Kötü olunca değilde yagun olunca ugrayamiyorum dünde çok yoğundu akşamında salatayla gecistirdim dediğim gibi bugün ne olur bilemiyorum sabah 4 tane sarma attım ağzıma gene 🙈
Afiyet olsun 😖

Sarmada yiyebilirsin canim sorun yok sorun senin menulerini düzenleyememen,yaaa ac kaliyosun,ya cok yiyosun,busefer saldiriyosun
Diyetisyene gitmeyi düşünüyorum zaten bu işi ben yapamıyorum sanırım böyle olmayacak sanırım yarınki tartiyada bir bakıp sonrada tahlil falan yaptırmayı düşünüyorum

Diyetisyene gitmeyi düşünüyorum zaten bu işi ben yapamıyorum sanırım böyle olmayacak sanırım yarınki tartiyada bir bakıp sonrada tahlil falan yaptırmayı düşünüyorum
Istersen öyle yap canim baktır tahlillerinde ne var neyok,aslinda bu işi yapiyosun sen ama aç kaliyosun,

Ben ne bileyim öğrenmem gerekiyo sanırım belki diyetisyen söylerse öğrenirim parayı basınca mecbur yaparım 🤣🤣
Iste bende bana doktorun söyledigini söyluyorum sana🙃
Para verince rahatlarsin belkide,dogrulari ondanda duy

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X