Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Anladım çok zor değil menü ve tartı dışında çok komplike şeyler olmaması güzel çünkü evde olunca telefondan çok zor oluyor forumu takip etmek.

Yarışmalarda 10 kgdan fazla vermiştim ilk gebeliğimden sonra. Süper bir motivasyonru burası. Tabi o zaman iş yerinde masa başı. Yarışmayı takip daha kolay. Hamilelikte 80 üstü olup 60lara düştüm. Zaten hedefim gebelik için kilo vermekti. İkinciyi patlattım. Tekrar yarışmaya girdim 78lerden 70lere düştüm diyetisyen yardımı ile. Ama yarışmaları bıraktım o sıra çünkü telefondan zorlandım açıkcası. Biraz dah depresyona filan da girmenin de etkisi vardı sanırım.

Bir aydır dijital detoks yapıyordum. Duygusal yeme problemi diye psikolojik bir rahatsızlığa yakalandım anksiyete ile birlikte beni mahvetti. Aşırı bozuk bir yeme alışkanlığı gelişti bende. Sürekli puding yapıyorum yiyorum mesela üzerine tahinle 1 lt sütten 1 günde. Ya da işte ne bileyim makarna haşlıyorım yiyorum. Takıyorum bir şeye. O an tok olsam da yiyorum ilginç bir durum yani. Midem bulansa da yiyorum kendimi tutamıyorum. Sürekli bir şeyler yeme isteğim doğuyordu. Yedikten sorna pişmanlık yaşıyordum. Lezzetsiz şeyleri bile aşırı yiyordum yani o yeme atağı gelince gözü dönüyor insanın. Ama ilginç bir şey var ki bu problem çok kilo aldırmıyor çünkü atak geliyor yiyorsun sonra aç aç gezebiliyorsun bir süre. Zaten anksiyete de olunca çok kilo alamıyorsun. Kilom sabitlendi bu süreçte iğrenç beslenmeme rağmen.

Neyse terapist bana dijital detoks önerdi haberlerden, instagramdan, twitterdan, WhatsApp tan uzaklaştım. Bu bana iyi geldi. Yeme atakları yaşamıyorum bir süredir.

Bana bi güven geldi böyle olunca dedim kilo veririm eğer güzel bir arkadaş grubu da tutturursam. Ama bu sefer diyetisyen istemiyorum çünkü listelere uymak zor geliyor.

İki kızım var, Erzurumda yaşıyorum. Memurum ama şimdi ücretsiz izindeyim. Kasıma kadar evdeyim.

Yavaştan burada ısınmak hem de işe başlayana kadar en azından 10 kg verebilmek istiyorum.

Sağlığım bozuldu her şeyden önce, çok kötü bir yeme düzenim oluştu. İlişkilerim bozuldu, asosyal oldum. Eşimle olan özel hayatımız etkilendi.

Artık bir silkenlenmek istiyorum inşallah.
Çok gecmis olsun öncelikle,yedigin şeylere şaşırdim 1kilo sute tahin atmak ne😂
Cok guzel vermissin bence,moralini bozma bizimle olursan yapamicagin bisey yok canim
Güncel kilonu biliyomusun hedefin ne nasil ilerliceksin

Çok gecmis olsun öncelikle,yedigin şeylere şaşırdim 1kilo sute tahin atmak ne😂
Cok guzel vermissin bence,moralini bozma bizimle olursan yapamicagin bisey yok canim
Güncel kilonu biliyomusun hedefin ne nasil ilerliceksin
Yani daha ne saçma şeyler yedim anlatamam sana. Zaten yalnız yiyorsun bunları insanların yanında yemiyorsun. İşte psikopatlık.

Güncel olarak tartıldım şu an yazlıktayım farklı bir tartı ama 71.15 gibi çıktı. Hedefim 10 kg vermek. 60 kg görmek istiyorum. Sabah akşam 2 öğün yapacağım. Kahvaltı ve akşam yemeği olarak. Aileme de uyuyayım dedim. Öğlen de işte az porsiyon meyve kuruyemiş gibi. Öncelikli hedefim sağlıklı ve düzgün şeyler yemek.

Yani daha ne saçma şeyler yedim anlatamam sana. Zaten yalnız yiyorsun bunları insanların yanında yemiyorsun. İşte psikopatlık.

Güncel olarak tartıldım şu an yazlıktayım farklı bir tartı ama 71.15 gibi çıktı. Hedefim 10 kg vermek. 60 kg görmek istiyorum. Sabah akşam 2 öğün yapacağım. Kahvaltı ve akşam yemeği olarak. Aileme de uyuyayım dedim. Öğlen de işte az porsiyon meyve kuruyemiş gibi. Öncelikli hedefim sağlıklı ve düzgün şeyler yemek.
Anladim canım hayırli olsun ozaman listeye ekliyorum bu kiloyu🥰
Cumaya tekrar tartılirsin ordaki tartıyla,daha sonra diger tartiya gecince belirtirsin sorun yok
2ögün ideal, 1ara ekle istersen,ayran,sut,yogurt yulaf,yogurt meyve gibi

Hoş geldin aramıza ♥️

Anladim canım hayırli olsun ozaman listeye ekliyorum bu kiloyu🥰
Cumaya tekrar tartılirsin ordaki tartıyla,daha sonra diger tartiya gecince belirtirsin sorun yok
2ögün ideal, 1ara ekle istersen,ayran,sut,yogurt yulaf,yogurt meyve gibi
Süper kabul aldım çok sevindim :) Hadi uğurlu olsun bana bu grup. Tamamdır bu kilo ile ekle beni. Dediğin gibi eve geçince ona göre artık düzenleriz. Önemli olan gidenler zaten heralde. Tama öğlen 1 ara eklerim sağlıklı atıştırmalıklardan dediğin gibi.

Peki sizler neler yapıyorsunuz? Hangi diyetleri takip ediyorsunuz? Düzenli spor yapıyor musunuz ya da yürüyüş gibi şeyler?

Süper kabul aldım çok sevindim :) Hadi uğurlu olsun bana bu grup. Tamamdır bu kilo ile ekle beni. Dediğin gibi eve geçince ona göre artık düzenleriz. Önemli olan gidenler zaten heralde. Tama öğlen 1 ara eklerim sağlıklı atıştırmalıklardan dediğin gibi.

Peki sizler neler yapıyorsunuz? Hangi diyetleri takip ediyorsunuz? Düzenli spor yapıyor musunuz ya da yürüyüş gibi şeyler?
Hoşgeldin bol ——— olsun inşallah

Burda diyetisyenle devam edende var,kimisi kendi diyetini yapıyor, omad,if hertelden var🥰
Yuruyüş yapanlar var leslie yapanlar var Chlocthing yapan vardi pert oldular 🤫

1 yemek kaşığı yoğurt
1 tane yumurta
3 yemek kaşığı yulaf

Az mı ya bu gözüme az kaldı karıstırınca tost yapıcam arasına da peynir
1yemek kasigi degil 3 yemek kasigi olmali yanina yapabilirsin canim

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X