Yaza uygun etkileyici parfüm arıyorummmm

Selam,
Yeni üyeyim. Sizlerle olmak güzel. Arkadaşlar ben de hanımeli kokulu bir parfüm arıyorum. Avon Little Black Dress sanırım hanımeli içerikliymiş. Ancak Avon'un parfüm ürünlerini hiç kullanmadım ve tereddüt ediyorum. Bana yardımcı olursanız sevinirim...

tatlım ben little white dress aldım gecen katologda cok begenerek kullanıyorum.little black dress testırı kokladım gercekten cok hoş bir kuşu ki bu katologda indirimde.avondan ayrıca kotologda indirimde olan blue rush+just play tavsiye ederim ikisi 42 ytl.ayrıca for away de cok süper bir koku.avondan hangi parfümü sormak istersen bilgi verebilirim hemen hemen hepsini kullandım

42 liralık parfümün esans içeriği(%) ve cc-si örenebilirmiim,canım.

little black dress i bende hanımelı var ıcınde dıe almıstım.. alakası yok hanımelıyle .. anneme verdım

Christian Dior ella Edt 100ml Parfüm
Christian Dior Diorella Dinamik, özgür, doğal kadınlar için yaratılan kokuda hanımeli ve şeftaliden oluşuyor. Diorella ilk çıktığı 1980 li yıllardan beri hanımelinin seçkin ve şeftalinin hoş kokusunu üzerinde taşımak isteyen stil sahibi...

instyle dergisi tous touch parfümünün testerını verdi.harika kokuyor koluma çok çok az bişi değdi sabah ve hala ilk zamanki gibi kokuyor tavsiye ederim harika bişi hatta son zamanlarda denediğim en iyi parfüm diyebilirim tam bir buğday ten kokusu....

canım şuana kadar sadece hanımeli kokan tek parfüm kokladım oda zara da satılıyordu ama adını hatırlamıyorum :1no2:

Dün bir parfüm denedim süperdi.... Her yaz olduğu gibi Escada parfüm arıyordum.Seçimim Escada Moon Sparkle idi;ama sezon parfümleri olduğu için bu sene yenisi çıkmış Moon Sparkle'ın.Escada Ocean Lounge kesinlikle süper ve çok kalıcı...Fiyatı baya bir pahalı parfüm fiyatlarında artış olmuş çünkü bilgilerinize.Eğer yurtdışından getittirme şansınız varsa ve şekerli bir koku arıyorsanız.Deneyin derim.

Merhaba ben araniza yeni uye oldum.Yaz icin kesinlikle cool water,noa ve ralp oneririm ve bunun gibi niceleri var ama bunlar kesinlikle cok kalici ve super.

canım ben cool water ve noa kullandım değişik ama çekici bi koku istiyoomm

güzel bi koku tatlım ama çok hanımeli kokmuyor bence

oyyy oyyyy bi bakalım mademm

amanınn ben duymadım yaa bende alımmm

bunada bakayım , sağolun şekerlerrr

sağol canım ya, ben o zaman little black'i alayım, fiyatına da baktım çok uygun geldi % 50 indirimdeymiş. daha sonra diğerleri için de sana mutlaka danışacağım:)

AVON TODAY
PACO RABANNE ULTRAVİOLET
BİDE YUMOS HANIMELİ CAMASIRLARDA COK KALICI CANM :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…