Yaza uygun etkileyici parfüm arıyorummmm

kuşum benim favori parfümüm este lauder pleasure
yaza uygun, çiçek kokusu, fena halde tavsiye ederim :lepi:

amanında amanın kim gelmişşşşş, aşkitom gelmiş benimmm kaydirigubbakcemile5
kesinlikle deneyeceğim bu kokuyu, güveniyorum zevkine çiçeğimmm kaydirigubbakcemile2

ben avondan incadenssence siparişi verdim çok hoş kokusu. dior- jadore kullanıyorum o da süper KK dan tavsiyeler sonucu almıştım.
paco rabanne ultra violet-menekşe kokulu hem hafif hem güzel

canım avonun incadenssence kokusu bencede çok güzel bir koku, bende çok seviyorum onu. ama şu aralar çevremde onu kullanan çok var bide sık duymaya başladım, ehh yenide kullandığım için kışa doğru almayı düşünüyorum onu. Sen iyi yapmöışsın onu sipariş ederek çok kalıcı hem. Jadore biliyorum hoş bir koku ama ben biraz daha canlı bir koku istiyorum ama en son yazdığına bakabilirim,
sağol tatlım tavsiyelerin için sengözlerimebaksanab

bir şey değil. armaninin de çok hoş çiçek kokulu bir parfümü var ama adını unuttum -tatlicadiarzu-

Şeniz Şeniz dene bebeğim, önce biyerde sık da bi bak, herkesin zevki ayrı olabili yanii :1rolleyes: alkisalkisalkis

Cacharel Lou Lou ve Giorgio Armani · SENSI cok guzel yaz kokulari bence :jeyyar:

sağolun kızlar hepinizzz
dediklerinizin hepsine bakacağım
sefiyorum siziiiiiii

Ben geçen yaz güzdüzleri Escada Sunset Heat,akşamları da Escada Moon Sparkle kullanmıştım.Kesinlikle tavsiye ederim.İkisi de yaz kokusu...

ne ettin kızzz sma.s.?aldın mı yeni parfüm?....:sm_confused:

ahhh canım benimmmm çok teşekkür ederim hepsine tek tek bakacağım sonrada kullandığım parfümlerin yorumlarını paylaşacağım sizlerle kaydirigubbakcemile2

ne ettin kızzz sma.s.?aldın mı yeni parfüm?....:sm_confused:

derinim almadım daha çünkü buraya giremedim 2 gündür, arkadaşların yazdıklarına bakmadanda almak istemedim ama c.tesi bu işi halledeceğim, pazartesi yazarım canım sengözlerimebaksanab

ayrıca yasmink ve montesori sizlerede fikirleriniz için çok teşekkür ederim

ben escadayı merak ediyorum!.....CADIARZU

canım ecADANIN butun kokuları sekerlıdır hoslanıyorsan sekerlıden super derım yaza en uygun ve hafıf olan escada kokusuda escada pasıfıc paradaise dır hem tatlı hem tropıkal meyva kokulu daha hafıfı yok ama hepsı bal gıbı sekrlı

lıstene baktyım hepsı bırbırınden farklı tarzda kokular sende ya benım gıbı ne ıstedıgın bılmıyosun yada benım gıbı maymun ıstahlısın ah ah bır kokuda sabıt kalsam hayatımın okusu desem :)şakkıdı

çok fazla şekerli kokulardan hoşlanmıyorum ama bir bakacağım yerimsenibensırf merak işte!:))maymun iştahlılık bende de var parfüm konusunda!...-tatlicadiarzu-

kızlaarr cuma günü işyerinden çıkmadan bütün söylediğiniz parfüm adlarını not ettim bir güzel
c.tesi günü hepsini deneyecektim
amaaaaaaaaaaa
kağıdı almayı uınutmuşum yanıma, evde kalmış kağıt. aklımda kalanlara baktım, armani manyya baktım, sensuya baktım birde ralplauremiydi ne ona baktım estenin kokusunu bi türlü hatırlayamadım adını oyüzden bakamadım

ama addict2 aldımmm kaydirigubbakcemile3
sensu güzel ama sanki belirgin değil gibi geldi bana, ralp laurede güzel ama benim aklım addicte kaldı geçen haftada bakmıştım zatii ama 50 mlli,k olmadığı için almamıştım

bakalımzaten 20-25 gün sonra buda biter ondan sonra bu estelere felan bakçem

hatta bu bitene kadar yavaş yavaş burnum karışmadan 2 şer 2 şer deneyeyim diyorum bütün yazdıklarınızı,
tekrar teşekkür ederim fikirleriniz için öpüyorum sizi kocaman kocamannnnn

Bende hafta sonu denedim bir tane arkadaşıma sipariş vercem Givenchy Absolutely Irresistible , kısaca aşk-ımemnunda bihterin parfümü kaydirigubbakcemile3

Merhaba ben araniza yeni uye oldum.Yaz icin kesinlikle cool water,noa ve ralp oneririm ve bunun gibi niceleri var ama bunlar kesinlikle cok kalici ve super.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…