Yaza Merhaba Çekilişi

GÜNAYDIN HEPİNİZE.GÜZLE BİR GÜN OLMASI DİLEKLERİMLE.....

kızlar ben bu çekilişe katılmak istiyorum dedim adımı da yazdırdım fakat hiç bi detay bilmiyorum. detaylar en zaman belli olacak. daha önceki çekilişleri felan inceledim ama anlayamadım daha önce katılmadığım için. aydınlatan biri olursa çook sevinirim:103::124:

günaydın kızlaaaaaaarrrrrrr

merhaba canım topiğe girip konuşmak gerekiyor.... zaten aslında amaç bu tanışmak konuşmak kaynaşmak...sonra hiç iki kelime etmediğin birinden hediye almakta garip oluyor...arada girip konuşmalara katılabilecek misin??aşağıda açıklama yaptım sekerlikkk arkadaşımıza süreç öyle devam edicek...

vavv hatunlar ne kadar çok kaynatmışınız öyleee

zeyyy ekle beni çabuk

yeni topiğimiz hayırlı olsun

adın var canım zaten listede iletişim bilgilerini göndermelisin

ben de katılmak istiyorum geç mi kaldım??

tabiki katılabilirsin pazar günü çekilişimiz var o zamana kadar katılım var...adını ekliyorum ozaman

canım ilk sayfadaki yazıları ve 8 mart çekilişindeki hediyeler topiğini incelersen biraz daha açıklayıcı olur...şimdi pazar günü çekiliş yapıcaz..ben yapıcam doğrusu...herkese 1 isim çıkıcak..mesela sana "cesmi_naz" çıktı diyelim..ben sana özelden kimin isminin çıktığını ve iletişim bilgilerini yazıcam...(senin ismin de başka birine çıkıcak) daha sonra sen, bugün açıcağımız kendini tanıtma topiğine girip bakıcaksın cesmi_naz neler yazmış nelerden hoşlanıyor...ona göre kendi bütçen dahilinde beğenebileceği hediyeleri ve belirleyeceğimiz zorunlu hediyeyi alıcaksın ve ya el emeğiyle hazırlayacaksın ve 20 mayıstan itibaren göndericeksin..
tabi bu süreçte topiğe sık girmek ve muhabbet etmek gerekiyor..mesela cesmi_naz bekarım pembe renkten hoşlanırım...vb yazmış kendini tanıtma topiğinde...sende burdaki muhabbette işte benim kurbanım bekarmış diye ipuçları vericeksin ama aynı zamanda yakalanmamaya da çalışıcaksın..kendini tanıtma topiğinde bekarım yazanlar üstüne alınıcak senin yazdıklarını ...herkes seni katili sanıcak falan çok eğlenceli bir süreç...

KIZLARRRRRRR
o zaman zorunlu hediyemiz "deodorant" olsun hem fiyatı uygun hem de sanırım herkes böyle istiyor...
ilk sayfadan değiştiriyorum...
veeeeeeeeee birazdan tanıtım topiğini açıyorummm....

BİLGİLERİNİ YOLLAMAYANLAR CUMAYA KADAR YOLLASIN LÜTFENNN

beklıyoruuuuzzz..:)

evet zorunlu hedıye deodorant olması dahaa iyi

canım o topikte muhabbet etmiyoruz sadece tanıtım topiği
o kadar uzun yazmak zorunda değilsiniz ben fikir olsun diye yazdım...
şimdi benim ismim kime çıkıcaksa bir sürü şey yazdım ki arasından bütçesine uygun bişeyler alır veya yapar..
fazla seçenek sundum

muhabbet etmiyo muyuz hııı sorry

anladım tatlım bende yazayım o zaman

canım ilk sayfadaki yazıları ve 8 mart çekilişindeki hediyeler topiğini incelersen biraz daha açıklayıcı olur...şimdi pazar günü çekiliş yapıcaz..ben yapıcam doğrusu...herkese 1 isim çıkıcak..mesela sana "cesmi_naz" çıktı diyelim..ben sana özelden kimin isminin çıktığını ve iletişim bilgilerini yazıcam...(senin ismin de başka birine çıkıcak) daha sonra sen, bugün açıcağımız kendini tanıtma topiğine girip bakıcaksın cesmi_naz neler yazmış nelerden hoşlanıyor...ona göre kendi bütçen dahilinde beğenebileceği hediyeleri ve belirleyeceğimiz zorunlu hediyeyi alıcaksın ve ya el emeğiyle hazırlayacaksın ve 20 mayıstan itibaren göndericeksin..
tabi bu süreçte topiğe sık girmek ve muhabbet etmek gerekiyor..mesela cesmi_naz bekarım pembe renkten hoşlanırım...vb yazmış kendini tanıtma topiğinde...sende burdaki muhabbette işte benim kurbanım bekarmış diye ipuçları vericeksin ama aynı zamanda yakalanmamaya da çalışıcaksın..kendini tanıtma topiğinde bekarım yazanlar üstüne alınıcak senin yazdıklarını ...herkes seni katili sanıcak falan çok eğlenceli bir süreç...
[/QUOTE]

ayy canım çok açıklayıcı olmuş anladım her şeyi sağolasın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…