Yaza Merhaba Çekilişi

bende yazdım off bir an öncee kime alıcagım belli olsun çok heycanlıyım ilk defa birine böyle hediye alıcam

Hahaha olur :KK52::KK52::KK52: zaten hediye alan büyük olasılıkla onu tercih eder bardak şapka vs gibi :KK52::KK52::KK52::KK52:
sen bana çıkarsan da inadına makyaj ürünü yollarım sana inat değil mi :KK52::KK52::KK52::KK52:
eye liner yolla bari bi o yokk evde herşey var o yok bitekk
pazar günü çekiliş yapıcam kızlar pazartesi herkes öğrenir kim çıktığını inşallah bir aksilik olmazsa :KK16:

pazartesimi off ben çok sabırsız biriyimm hiçç bekleyemem mecbur dayancam :KK52::KK52::KK52:

Son düzenleme:
pazar günü çekiliş yapıcam kızlar pazartesi herkes öğrenir kim çıktığını inşallah bir aksilik olmazsa :KK16:

Peki hangi tarihler arası hediyeyi kesin yollayacağız :KK14: erken yollayabiliyor muyuz
Bazen ben burada olmuyorum o yüzden sordum.. Yani bana çıkan kişiye erkende hediye yollasam olur mu ?

ince zaten minnak bir yüzüm var hiç beceremem eye liner cekmesini kalında far gibi yaparım ben onu

Altına göz kalemiyle çiz onun üzerinden giderek sür o zaman hem çok kalıcı oluyor hemde çok güzel çekiyor insan ben öyle yapıyorummm
Benimde gözler eşek gözü gibi mübarek:KK52:

eee en kısa ben mi tanıttım :KK5::KK5::KK5:

aklına geldikçe ekleyebilirsin canım...

Belki o zamana kadar katılımcılar da artar..:KK14:

evet canım aynenn ondan haftasonu dedim...

Peki hangi tarihler arası hediyeyi kesin yollayacağız :KK14: erken yollayabiliyor muyuz
Bazen ben burada olmuyorum o yüzden sordum.. Yani bana çıkan kişiye erkende hediye yollasam olur mu ?

20 mayıstan itibaren hediye yollamaya başlayalım dedik 15i maaş günü ya onu da geçirmek için..

günaydın kızlar:KK3::KK3:işler yoğun anca gelebildim:KK14:tanıtım topiğine giricem hemen kendimi tanıtayım katilime kolaylık olsun:KK9::KK16::KK9:

X