Yaza Merhaba Çekilişi

bende yazdım off bir an öncee kime alıcagım belli olsun çok heycanlıyım ilk defa birine böyle hediye alıcam

Hahaha olur zaten hediye alan büyük olasılıkla onu tercih eder bardak şapka vs gibi
sen bana çıkarsan da inadına makyaj ürünü yollarım sana inat değil mi
eye liner yolla bari bi o yokk evde herşey var o yok bitekk
pazar günü çekiliş yapıcam kızlar pazartesi herkes öğrenir kim çıktığını inşallah bir aksilik olmazsa

pazartesimi off ben çok sabırsız biriyimm hiçç bekleyemem mecbur dayancam

Son düzenleme:
pazar günü çekiliş yapıcam kızlar pazartesi herkes öğrenir kim çıktığını inşallah bir aksilik olmazsa

Peki hangi tarihler arası hediyeyi kesin yollayacağız erken yollayabiliyor muyuz
Bazen ben burada olmuyorum o yüzden sordum.. Yani bana çıkan kişiye erkende hediye yollasam olur mu ?

ince zaten minnak bir yüzüm var hiç beceremem eye liner cekmesini kalında far gibi yaparım ben onu

Altına göz kalemiyle çiz onun üzerinden giderek sür o zaman hem çok kalıcı oluyor hemde çok güzel çekiyor insan ben öyle yapıyorummm
Benimde gözler eşek gözü gibi mübarek

eee en kısa ben mi tanıttım

aklına geldikçe ekleyebilirsin canım...

Belki o zamana kadar katılımcılar da artar..

evet canım aynenn ondan haftasonu dedim...

Peki hangi tarihler arası hediyeyi kesin yollayacağız erken yollayabiliyor muyuz
Bazen ben burada olmuyorum o yüzden sordum.. Yani bana çıkan kişiye erkende hediye yollasam olur mu ?

20 mayıstan itibaren hediye yollamaya başlayalım dedik 15i maaş günü ya onu da geçirmek için..

günaydın kızlarişler yoğun anca gelebildimtanıtım topiğine giricem hemen kendimi tanıtayım katilime kolaylık olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…