Yaza Merhaba Çekilişi

iyiyim canımm sen nasılsın

hava güzeldi ya bugun keyfim yerinde havayla orantılı olarak değişiyor benim ruh halim

sen nasılsın

iyiym canm ipucları verilmeye baslandımı ayy kacırdımmı yoksa :))) ben başlıycam gene ''kafamda deli sorular'' moduna

Kızlar simdi geri dönüp bütün sohbetleri okuyamam :))) beni yormasanız da söyleseniz zorunlu hediyeler neler

iyiym canm ipucları verilmeye baslandımı ayy kacırdımmı yoksa :))) ben başlıycam gene ''kafamda deli sorular'' moduna

pek ipucu veren yok henuz yaa, bikaç güne kızışır burası

İyiyim canim çok şükür :)
Bugün burada da iyiydi hava.

görüşebildiniz mi sevgilinle :26:

Kızlar simdi geri dönüp bütün sohbetleri okuyamam :))) beni yormasanız da söyleseniz zorunlu hediyeler neler

cüzdan, deodorant- parfum veya yelpazeden kurbanın hangisini istemişse veyahut sen hangisini seçmişsen

Zorunlu hediye cüzdan ya da deodorant ya da çiçekli herhangi bir şey yada yelpaze heheh yani sen kurbanını takip et neye ihtiyacı varsa o :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…