Yaza Merhaba Çekilişi

Kizlaaar zorunlu hediyeler neler

Tatliiiim katillim sen isin yoksa :))
Bebeğim zorunlu hediye secilmedi herkes ihtiyacı olanı söylesin onlardan bi tanesi alınsın dedik ama kimse birşey söylemedi yada ben kaçırdım :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

aaaaa öyle mi dendiiii :44:

tamam canım söylerizzz çıksın ortayaaa diyeee

hani söyleyecektin çıkmamış halaa

Oyy naptilar sana :)

geçen çekilişte katilim bir yandan benmle whatsap üzerinden konuşurken bir yandan da topikte benm kurbanım whatsap kullanmıyor diyerek kandırdı beni

Evvveeeet kurbanlar aciklandi...

Heyecaaaaan maximum

Evetttr bi ipucu....
Kurbanim calisiyor hem de cok guzel bi mesleği var

sende degilsin

değil miyim acabaaa nerden biliyosuuuuun sanki sen çeyiz alışverişine tam gaz devam etmeyecek misiiin

aaa doğruuu ben devam edecegim yine de çeyiz hazırlıgınaa yoksa ben miyimm

kızlar ben çıkıyorum biraz uzanıcammm

iyi dinlenmeler zeynepcigim ve bebekleri

Kizlaaar zorunlu hediyeler neler

şekerim o olayı en son şöyle kararlaştırdık ki, konuştugumuz 3 hediye vardı ya zorunlu hediye olarak ( cüzdan, deodorant yada yelpaze ) o üçünden hangisine ihtiyacımız varsa topikte konuşma esnasında söyleyecegiz, katilimiz de ona göre alacak yada katilimizin kendi ellerine bırakacagız, o bu 3 ünden hangisini isterse, hangisine bütçesi yeterse onu alacak

selaam ceyliinnn

sölememiş mii bulunca döverim onu ben kendiminkini bulamadım ki ben dhaa

Tatilde burayla ilgilenemiyom ama yarin okucam canım katilimin tanitimini yavaştan da birer ikiser alirim sanirim cunku yollanmaya başladığı gibi hemen yollucam

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

katilin değil kurbanın kurbanınn

Bana katilim istediğini alabilir :)

Sen de mi brütüs tatil aklını başından almışş katilin değil kurbanın :))

Emin misin sen olmadigina...
Ama ama amaa ihtimal var...daa sen degilsin galibaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…