Yaza Merhaba Çekilişi

bunu zaten tanıtım topiğinde yaptık ya aslında zorunlu hediyede amaç herkes de aynı şeyden olmasını saglamak aslında :26: ama siz bilirsiiniz tabi

anladım canımm da ben hangisine karar veridiğini anlamadım. ortak kararımız ne :))

ben de yazmadımmm

seviyorum ama şu an beden probleminden dolayı cicili bicili şeyler alıp giyemiyorum, çünkü çok küçükkkleeeerr

bendee kilo almaya başladım çokta meraklı değilimdirr aslında o tarz şeyleree olsada olur olmasadaaa

Benim katilim kim acaba hiç bana uyan ipucuda göremedim :44::44: Kurbanımda çok az ugruyor ah söylese neler isterdi acaba

ben almıştım takımlı falan bir toptancı bulmuştuk burda ucuzduda fiyatı çaışırken almıştım öylee

Ben almiyorum kuzum simdilik evlenince felan alirim ancak annem laf eder hic ugrasamam onunla zaten gormesin ne gitcegimi bilmesinler evlenince gonlume gore alirim

Ben almiyorum kuzum simdilik evlenince felan alirim ancak annem laf eder hic ugrasamam onunla zaten gormesin ne gitcegimi bilmesinler evlenince gonlume gore alirim

eee bohçaya alınıyor ama nişan bohçasınaaa o zaman ne yapacaksıııın

oy benimkide söylendi çokkk ama güzellerdi iyiki aldm şimdi alamam işten yeni ayrıldımmm çnkü

bir ben yazmadım iç çamaşırı ile ilgili bişey galibaaa

he hee senin kurbanın ben değilim demek kii ben baya uzunca yazdıydımdı

beeeeeeeeeen varımmm, istemeyeeen

Ayy neden istemiyorsun? Çok tatlılar ki.

kurbanın bensem bolca alabılırsın bana Hastayım seksi şeylere

Yanıltmak için söyluyorda olabılırım

Seksi şeyler favorim. Bayılırım minnacık şeylere.

Ben alirim gostermem belki ona ama normal takim alirim oyle abesk seyler almam nisanda

Evli bir arkadaşım evlenince hiç normal penye iç çamaşırın olmuyor, hep süslü dantelli şeyler alıyorsun demişti.
Belki hoşuna gider alırsın.

Ben evli değilim. Ama çok seviyorum süslü şeyleri. Eskiden de severdim. Hala severim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…