Yaza Merhaba Çekilişi

Canim kendisinde olan kitaplari gondermis arkadas sanirim bide gec gelmis keyfi kacmisti

Insallah canim ya ben en cok muhabbeti seviyorum zaten :)

Kacak buldum bi tane :) muhabbete katil hatuuuuuunnnnn

Tamam katılıcam işten güçten hacize gitmekten kendime bile zaman ayıramıyorum kiiiiii

evet canım inşallah sağlıkla görürüzzz...
valla bende merakla bekliyorum ama ben katilimi bilceeeem için o kısmı çok heyecanlı olmayacak sanırım benim için

olsuun hediye almak paket hazırlamak da çok zevkliii hem belki katilin değişiverir belli olmaazz

yettim kızlar yettim bugün giremedim ya kk yaama bugün çok enerjiğim neden acaba

neden acabaaaa

bu arada forum sitemiz yeni renklerine kavuşmuş :))

Son düzenleme:
evet canım inşallah sağlıkla görürüzzz...
valla bende merakla bekliyorum ama ben katilimi bilceeeem için o kısmı çok heyecanlı olmayacak sanırım benim için

Ayy bebisleri mi göreceksin:) kiyamam guzel haberlerini al inşallah canim :)

Bi ayarlicaz senin katili merak etme :)

Tamam katılıcam işten güçten hacize gitmekten kendime bile zaman ayıramıyorum kiiiiii

Haciz mi? Canim kolay gelsin meslek ne?

Firsat buldukca kac gel katil muhabbete

Son düzenleme:

Avukat çalışanıyım canım. Bir bayan için çok zor hacize gitmek ama alıştım şükür

yettim kızlar yettim bugün giremedim ya kk yaama bugün çok enerjiğim neden acaba

Söylemiyim ayıp olur..

nedenki acaba yazıcaktım trueeee yrumunu okuyunca yerlere yattım gülmekten hahahahaha

Bi ayarlicaz senin katili merak etme :)

inşallah sağlıkla görürüz canım

oleyyyyyyyyyyyyyyyyy

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…