Yaza Merhaba Çekilişi

aynen sayfa bendede bozuluyor :KK5::KK5::KK5:

değişiklik yapıyorlardır kesin sitede ondandır :KK31:

Aaaa aa kuru iftira..:KK53:

geçen çekilişte true dan şüphelenen kaç kişi vardı yaa saymış olan var mı aramızdaa :KK37:

Canim kendisinde olan kitaplari gondermis arkadas sanirim bide gec gelmis keyfi kacmisti

Insallah canim ya ben en cok muhabbeti seviyorum zaten :)

evet yaa bolca sohbet olsun herkes katılsın lütfen :KK16::KK16:

geçen çekilişte benim kurbanım pek girmedigi için ipucu vermemiştim pek :26: bu sefer çok giren biri olur da inşallah bende kandırırm biraz onu :KK6:

ewweeett nolmuş begenemedin miii:KK52::KK52::KK52:

begendim ablaa ne demekk :KK42:

Dayanamıyorum kaçak kaçak girip mesajları okuyorum burda çok heycanlı gidiyor hala ama yakalanırsam işsiz biri olarak devam edicem hayatıma:KK33:

geçen çekilişte true dan şüphelenen kaç kişi vardı yaa saymış olan var mı aramızdaa :KK37:

geçen çekilişte benim kurbanım pek girmedigi için ipucu vermemiştim pek :26: bu sefer çok giren biri olur da inşallah bende kandırırm biraz onu :KK6:

ayy bugun herkess benii kavgacıı birii sandıııı:KK52::KK52:

Allah kolaylik versin canim zordur eminim. Cok zor durumda kalan insanlar yok de lütfen:/

Aslında ben medaş dosyalarına çıkıyorum. Adamlar tarımdan para kazanıyorlar yiyip içiyolar ödemeye gelince ağlıyorlar. Zaten gercekten kötü durumda olanlara yardımcı oluyoruz :21::21::21::21:

Benim suçum ne hemşire??:KK19:
İçlerine doğmuş beni düşünmüşler katil olarak.:KK53::KK53:

Aslında ben medaş dosyalarına çıkıyorum. Adamlar tarımdan para kazanıyorlar yiyip içiyolar ödemeye gelince ağlıyorlar. Zaten gercekten kötü durumda olanlara yardımcı oluyoruz :21::21::21::21:
Haciz diyince hep aklima magdur insanlar geliyor. Ama hakedenler var sanırım. Allah kimseyi o duruma düşürmesin insallah.
Cırt bir pembe olmuş güzelim..
Zaten pembeyi hiç sevmem.:KK47:

Gördüm simdi cok goz aliyor ya niye degistirdiler acik pembe iyiydi bende çok sevmem pembeyi

X