Yaza Merhaba Çekilişi

aynen sayfa bendede bozuluyor

değişiklik yapıyorlardır kesin sitede ondandır

Aaaa aa kuru iftira..

geçen çekilişte true dan şüphelenen kaç kişi vardı yaa saymış olan var mı aramızdaa

Canim kendisinde olan kitaplari gondermis arkadas sanirim bide gec gelmis keyfi kacmisti

Insallah canim ya ben en cok muhabbeti seviyorum zaten :)

evet yaa bolca sohbet olsun herkes katılsın lütfen

geçen çekilişte benim kurbanım pek girmedigi için ipucu vermemiştim pek :26: bu sefer çok giren biri olur da inşallah bende kandırırm biraz onu

ewweeett nolmuş begenemedin miii

begendim ablaa ne demekk

Dayanamıyorum kaçak kaçak girip mesajları okuyorum burda çok heycanlı gidiyor hala ama yakalanırsam işsiz biri olarak devam edicem hayatıma

ayy bugun herkess benii kavgacıı birii sandıııı

Allah kolaylik versin canim zordur eminim. Cok zor durumda kalan insanlar yok de lütfen:/

Aslında ben medaş dosyalarına çıkıyorum. Adamlar tarımdan para kazanıyorlar yiyip içiyolar ödemeye gelince ağlıyorlar. Zaten gercekten kötü durumda olanlara yardımcı oluyoruz

Benim suçum ne hemşire??
İçlerine doğmuş beni düşünmüşler katil olarak.

Aslında ben medaş dosyalarına çıkıyorum. Adamlar tarımdan para kazanıyorlar yiyip içiyolar ödemeye gelince ağlıyorlar. Zaten gercekten kötü durumda olanlara yardımcı oluyoruz
Haciz diyince hep aklima magdur insanlar geliyor. Ama hakedenler var sanırım. Allah kimseyi o duruma düşürmesin insallah.
Cırt bir pembe olmuş güzelim..
Zaten pembeyi hiç sevmem.

Gördüm simdi cok goz aliyor ya niye degistirdiler acik pembe iyiydi bende çok sevmem pembeyi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…