Yaza Merhaba Çekilişi

Tatsız durum mu?geçen çekilişte bir şey mi olmuş acep?

bilmiyorum ki canım yaa :26: özensiz olanlar için demiştir belki :26: onun başına geldi mi bilmiyorum ama bazı olaylar oldu ya, geç dönderenler falan onlardan çekinmiş olabilir belki :KK31:

duygusal baskı yaptım :KK53: ısrar etmiyorum ama gelirsen çok sevinecegiz çok istiyorum lütfen düşün hemen karar verme dedim :KK53: eğer tatsız bi durum olursa biz birleşir sana hediye alırız merak etme diye de ekleyince cazibeme dayanamadı :KK53::KK53:

:21::21::21::KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Sorunsuz musmutlu gecircez insallah bu cekilisi ya gelsin gelsin:)))
heheheh en güzeli bir kere taviz verince gerisi geliyo çünkü
Tabi ki canim. Herkesin boyle yapmasi gerekiyo işte.
bilmiyorum ki canım yaa :26: özensiz olanlar için demiştir belki :26: onun başına geldi mi bilmiyorum ama bazı olaylar oldu ya, geç dönderenler falan onlardan çekinmiş olabilir belki :KK31:

Kitap cekilisinde tatsız bisey yasadi canim onun üstüne bu cekilis oldu ondan diye düşünüyorum.

Tabi ki canim. Herkesin boyle yapmasi gerekiyo işte.

Kitap cekilisinde tatsız bisey yasadi canim onun üstüne bu cekilis oldu ondan diye düşünüyorum.

bende ordaydım nolduki canımm üzüldüm onun adına

Hmm anladım canım..:KK6:

truee yine beni kandıracak mısın katilimmiş gibi yapıp :KK19::KK19:

hee bak kitap çekilişini bilmiyordum canım :26: ama bizde öyle bir sorun olmayacak, bol sohbet muhabbet çekilişi geçirecegiz inşallah :KK76::KK76:

hee bak kitap çekilişini bilmiyordum canım :26: ama bizde öyle bir sorun olmayacak, bol sohbet muhabbet çekilişi geçirecegiz inşallah :KK76::KK76:

sorun çıkaranı ben dövüyomm art:KK52::KK52::KK52::KK52:ıkk

melek mi bir kanatlarım eksik şeekerimmmm :KK17::KK17::KK17::KK17:

döverim asarım keserim derken mii :KK52::KK52:

eneeeeee ekliyorum hemen

sayfayı değiştirmişler yaaaa :KK16:

arada sayfa bozulmuş gibi oluyor yaa, sürekli yeniliyorum düzeliyor falan :KK53: yine bir ayar çekiyorlar sanırım :26:

yaz şekerim yaz, bilgilerini yollar bir ara, tanıtımını da yazar, sen ekle onu da :KK76: söz verdi bana :KK76:

döverim asarım keserim derken mii :KK52::KK52:

arada sayfa bozulmuş gibi oluyor yaa, sürekli yeniliyorum düzeliyor falan :KK53: yine bir ayar çekiyorlar sanırım :26:

yaz şekerim yaz, bilgilerini yollar bir ara, tanıtımını da yazar, sen ekle onu da :KK76: söz verdi bana :KK76:

aynen sayfa bendede bozuluyor :KK5::KK5::KK5:

Merhabalar arkadaşlar çok zor uyandım bugün bende ama cuma olduğunu hatirlayarak bir gayret geldin okula
çocuklar açtı uykumu :KK1:
Aslında ondan değil de ben yoruldum, tatilim tatil gibi geçmedi.
Genelde öyle bir görüntümüz var sanırım ama çok yoğun oluyoruz biz yaa. Okuldan en son çıkan benim sanırım çoğu zaman. Ama işlerimizi planlayabildiğimiz için şanslıyız. Sanırım ders anlatmaktan daha zevkli bir iş yapıyoruz, ama zorlukları da çok.

Bazen günde 10 defa verimli ders çalışmayı anlatıyorum.:KK1:Allah'ım bunun için mi okudum ben diyesim geliyor.

Gerçi bugünlerde bol bol sınav sonrası sendromları var, haftaya lise gezmeleri var.

Bende çoğu zaman bunun için mı okudum diyorum canım halsizlik bende de var sende kalabalık okuldasn sanırım kafa yorgunlugu böyle yapıyor bence

zeyy yarın bebisleri görme günü mu güzel haberler olsun inşallah bu arada yarını merakla beklemekteyim :KK8:

Merhabalar arkadaşlar çok zor uyandım bugün bende ama cuma olduğunu hatirlayarak bir gayret geldin okula

Bende çoğu zaman bunun için mı okudum diyorum canım halsizlik bende de var sende kalabalık okuldasn sanırım kafa yorgunlugu böyle yapıyor bence

zeyy yarın bebisleri görme günü mu güzel haberler olsun inşallah bu arada yarını merakla beklemekteyim :KK8:

evet canım inşallah sağlıkla görürüzzz...
valla bende merakla bekliyorum ama ben katilimi bilceeeem için o kısmı çok heyecanlı olmayacak sanırım benim için :KK31:

bende ordaydım nolduki canımm üzüldüm onun adına
Canim kendisinde olan kitaplari gondermis arkadas sanirim bide gec gelmis keyfi kacmisti

Insallah canim ya ben en cok muhabbeti seviyorum zaten :)
aynen sayfa bendede bozuluyor :KK5::KK5::KK5:

Kacak buldum bi tane :) muhabbete katil hatuuuuuunnnnn

Her işin var bir zorluğu, napalım:KK31:

Forum görünümünde değişiklik yapılıyor sanırım. Aslında farklılıklar hoşuma gidiyor, bakalım bu sefer nasıl olacak.

X