Yaza Merhaba Çekilişi

Önemli bisey değil canim erkek arkadasimla atistik biraz. Uzun zamandir iyiydik rahat batti :))

Askolsun kiz niye sevmeyeyim ben seni :) katilden yana cok sansliyim hepsini ayri ayri seviyorum :))
O atışmalar olmadan olmuyor güzelim..
Biz flört dönemin de haftada bir ayrılıyorduk ama evlendikten sonra bir kez ciddi anlam da tartışmamız oldu çok şükür.

O atışmalar olmadan olmuyor güzelim..
Biz flört dönemin de haftada bir ayrılıyorduk ama evlendikten sonra bir kez ciddi anlam da tartışmamız oldu çok şükür.

Masallah canim aman tartismayin zaten.

Cok şükür 5 senedir bi kez bile ayrilmadik. He bitti dedik 2 saat surmedi barismamiz. Üstümüzde stres var sıkıldık artık kavuşmak istiyoruz ama daha zamani var:/ bir de uzun zamandır beraber olmamizin getirdiği rahatlik var. Ister istemez tartisma oluyo işte:/ mesaj attim beyfendi cevap verir gönlümü alırsa biseyim kalmayacak :)

Son düzenleme:

hehe adım atmışsın iyi..verir cevap verir...

İyi yapmışsın msj atmakla,müsait olduğun da yazar canım.

hehe adım atmışsın iyi..verir cevap verir...

İyi yapmışsın msj atmakla,müsait olduğun da yazar canım.

Dogru yoldayim yani :) yazdi su an konusuyoruz dua edin :)

Bizim evde kusluk cok olur nefret ediyorum bu yüzden. Aramızda anlasma yaptik kavga ettigimizde 1 gun dahi kus kalmicaz konusup anlasmaya calisicaz diye. 1 kere cignedim bunu bi daha yapmicam.

Allah kimsenin evine huzursuzluk vermesin inşallah(amin).
Bak o da senden bekliyormuş demekki.

canım gidim agzını burnunu kırım geliyim mi sen nasıl geranioyu üzersin diye hhıııı

Son düzenleme:
Allah kimsenin evine huzursuzluk vermesin inşallah(amin).
Bak o da senden bekliyormuş demekki.

Amin canim insallah.

Konuyu birinin acmasi gerekiyodu gecen o olmustu simdi ben acmaliydim:)

canım gidim agzını burnunu kırım geliyim mi sen nasıl geranioyu üzersin diye hhıııı

Aaa yok olur mu kiz kavga da etsek en degerlim o benim:)

Sizle böyle konuştukça mutlu oluyoruz zaten ben :)

Amin canim insallah.

Konuyu birinin acmasi gerekiyodu gecen o olmustu simdi ben acmaliydim:)

Aaa yok olur mu kiz kavga da etsek en degerlim o benim:)

Sizle böyle konuştukça mutlu oluyoruz zaten ben :)

bişey yapmam söz yüzü gözü morarsınnn kafasını duvarlara vursun kızım senin arkanda biz varızzz gözü korksun azcıkkkk

Son düzenleme:
trruuueeeee asmuyuu ikna ettim oda geliyooorrrrrr

zeynepcigim sen listeye asmunikal i de yaz canım, geliyor o da

asmu geliyor diye sevincimden günaydın yazmayı unutmuşum

günaydın kızlar, hayırlı cumalar geçmişi okyuyp geliyorum

trruuueeeee asmuyuu ikna ettim oda geliyooorrrrrr

zeynepcigim sen listeye asmunikal i de yaz canım, geliyor o da
Ne naz yapti be gelsin kizicam :)

:92::92::92::92::113::113: melek yatıyoo sadece erkeklerin kızları üzmesini sevmiyorumm

Aman melek yatsin ben korktum sahsen canım oluyo iliskilerde işte gerci erkekler bizim kadar uzulmuyor ya napalim biz daha duygusaliz.

Ne naz yapti be gelsin kizicam :)

Aman melek yatsin ben korktum sahsen canım oluyo iliskilerde işte gerci erkekler bizim kadar uzulmuyor ya napalim biz daha duygusaliz.

ben ve kavga hayatımdaki hiç kavga etmeyi becerebilen biri değilimmm

Tatsız durum mu?geçen çekilişte bir şey mi olmuş acep?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…