Yaza Merhaba Çekilişi

kesinlik öyle canım.
hani insan abla diyor. baba anne kardeş diyor.. sonra bir bakıyorsun olan sana oluyor..
ablam memlekete gidicekti. 1gün izin aldım(ki zorla!). cumartesi pazar ptesi babamın iş yerine gittim. ablamın yerine..
sabah sekiz akşam 8. sabah kahvaltı yapmadan babamla hızlıca işe gittiğimiz için, sırf bana "neden kahvaltı yapmadın!" demesin diye öğlene kadar aç kaldım
ablam doğuya gitmişti. ablam madem okadar yol gitmiş. bende rapor alayım 2 gün. ablam 2 gün daha kalsın memlekette dedim.
babama bunu dedim. baba rapor alcam ablam biraz daha kalsın. 4gün için batıdan doğuya gitmek az ki zaten kendi arabalarıyla gittiler iki gün yolda geçti.
babamın tepkisi. sen kendi işine bak. ablan giderken bunu biliyordu. kimse yok buralarda görmüyormusun. aslında bir farkı yoktu.ablam yerine ben çalışmış olacaktım.
bu olay üstüne erkek kardeşim geldi. oda neden huzurumuzu kaçırıyorsun. süperman olmayı bırak
sonra eve gittim. annemde memlekte gidicekti babam izin vermemişti. oda durduk yere bana patladı..
18 yaşındaki kardeşim senden nefret ediyorum yüzüne bakınca bile dedi
çok kötüyüm bende artık kimseye karışmicam. ya cebimde para yokken bile ben hep onlara aldım. 10gün geçti babam bir kere bile aramadı. 1ay bile aramaz.
artık gitmicem yanlarınada. sakarya ölüp çürüyüp gidicem

Son düzenleme:
Asmu kuzum bu ne ya?

Asmu kuzum bu ne ya?

salla anlatsam neler neler var.. patladım artık.. erkek kardeşimin neden öyle yaptı anlamadım. hala daha aramadı annemi ben aradım sürekli. kırılmasın kıyamam hiç anneme. haksızdı ama oda patladı kıyamam ben anneme ablamda arayıp ağladı benm yüzümden oldu kbakma diye senden enfret ediyorum diyen kız kardeşim zaten benide benim bir altımdaki kız kardeşimide sevmez biz 6 kardeşiz

Çok sevindim zeyy iyi olduğunuza..
Çok şükür bende iyiyim..
Kaç günlük rapor verdi dr.?

10 gün vermişti pazartesi iş başı yani
Ama elimi Yüzümü yıkamaya kalktığımda bile sancım oluyı söyliycem inşallah uzatır havalarda bi sıcakki işyerinde napıcam bilmiyorum..karnımda büyüdü baya..
Şube müdürümde anlayışsız işleri biriktiriyomuş bana püff

k
uzum ya aynen öyle valla iyilik yapmaya çalıştıkça kötü biz oluyoruz ablam kardeşimi aramamı probleminin ne olduğunu sormamı istedi aradım sordum bak ablam böyle böyle diyor ne oluyor kendine gel yeter çocuk değilsin dedim kardeşim tutmuş ablamı aramış sen beni şikayet mi ettin diye sonra ablam bana watsaapden yazıyor sen ne biçim insansın benim sana dediklerini gittim kardeşimemi anlattın diyor arada kaldım dedim başlarım sizede sorunlarınıza da evliliğimde problemlerim var uğraşamam sizle dedim alıp başımı gidecem o olacak birdada gamze bulursunuz da sorunlarınızı çözdürürsünüz dedim sonra ablam mesaj atıyor kardeşim ablan var burda anlat ne olduysa diyor dün eşimede aynısını söyledim en ufak hatanda kapının dışında bulursun kendini diye

Ayy canım ergenlikte onlar ne dediklerini bilmezler sen biraz yüz verme hemen pişman olur sıkma canını sakın:26:

Berfo bugün bende senin gibiydim.
MAddi olarak destek oluyorsun yetmiyor manen yanlarında oluyorsun yetmiyor.
Sonra kimin ne hırsı varsa senden çıkarıyor. Anlayacağın her ailede bir tane günah keçisi var kum çuvalı olarak kullanılan

Kıyamam ben sana..
Seni sevmiyorum demesi hoş olmamış ama yaşı çok genç asmu,asi olunuyor bu yaşlar da..
Asla ve asla araya girmemek lazım,ailen de olsa kabak sana patlıyor sonun da.
Ahh ahh arada kalan hep anneler oluyor aslın da..

Ahh zeyy bu halde nasıl çalışacaksın..
Özellikle yaz ayların da hamilelik kat ve kat daha zor..
Allah'ım yar ve yardımcın olsun..

Öyle bir durum da ablana "abla sen ara sor,sonuçta ikinizin arasın da,bak benim de kendimce sorunlarım var" dersin..

Öyle bir durum da ablana "abla sen ara sor,sonuçta ikinizin arasın da,bak benim de kendimce sorunlarım var" dersin..

onlar hiç bir şeyi çözemezler ki biri sinirli biri vurdum duymaz ağzından çıkanı bilmez ben sakince olaylarıçözmeye çalışıyorum ara bulmaya çalışıyorum ama yok artık ben kötü oluyorum arada

evet aynen bende o kum çuvalıyım artık karışmicam işlerine. izmitede yanlarınada gitmicem.
bak memur maaşını bilirsin. inan kıt kanaat geçiniyorum. aman kardeşimin şunu eksik olmasın. ablama şunu alayım diye. erkek kardeşim bunu alamıyordu diye diye ne hallere düştüm.

işte o anda kıyamıyorsun. babamin kardeşimi ezdiğini görünce duramıyorum. ama bi bakıyorum ben insanlıktan çıkmışım.

diyemez. süperman olmak varken

Ahh zeyy bu halde nasıl çalışacaksın..
Özellikle yaz ayların da hamilelik kat ve kat daha zor..
Allah'ım yar ve yardımcın olsun..

ay bilmiyorum canım hamile bir sürü insan var tabiki ama ikiz olması cidden daha zormuş..
bir de işyerindekiler bilmediği için ikiz olduğunu, dönünce bir sürü laf dinlicem sırf o stresten işe gitmek istemiyorum..
ama sanırım dönünce söylerim artık yoksa algılamıyolar içinde bulunduğum durumu..
hoş sanki söyleyince anlıycaklar mı..
hep negatifler ay karnın ne çok büyüdü ay iki bebek nasıl bakcaksın bilmem ne diyip durcaklar

sana ne kuzum ya. Yesinler birbirlerini...
bazen korku iyidir canım yada her zaman iyidir
Çok şükür canım yatıyorum inşallah doktor raporu uzatır...
Sen nasılsın??
uzztsın canım cocuk oyuncagı degıl bu
aaaaaa ne kadar garipler iyilik yap denize at diyorlar ama bazen kafasına kafasına vursan bile nafile
neden ki yani baska adammı yk

Hayatım bende yengem ve abimin yaptıklarından dolayı onları görünce insanlıktan çıkıyorum. Bu defa da annem sen neden karışıyorsun. O erkek, abin diyip beni zıvanadan çıkarıyor.Bırakınca da gönül razı değil. Görmeyeyim gitmeyeyim diyorsun vicdan rahat değil. Anlıyorum seni fakat ara ara o havalandırdığın insanları yalnız bırakki kıymetini azda olsa bilsinler. Bak ben bugün bile işten izin alıp annemi hastaneye götürdüm abimle ben koştururken o sadece şoförlüğümüzü yaptı. Ben kızınca da kızıyorlar. İyide o çalışıyor sanki ben çalışmıyorum.Birde afra tafra yapıyor.Diğeri desen başka alem o yüzden berfo asla ve asla kendini yer paspası olarak görmelerine izin verme. Yoksa evlendiğinde de durum aynı şekilde devam ediyor.

Tıkayacaksın kulağını...
Karın büyür çünkü hamilesin,hey Allah ım ne insanlar var ya..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…