Yaza Merhaba Çekilişi

buda bana küpe olsun ozaman canım. teşekkür ederim

Kızlaaar günaydııınn. Ramazan geldi çattı bayram çekilişi yapıyormuyuzzz

Kızlar merhabalar
Yeni çekiliş muhabbeti çıkmış sanırım. Ben katılmayacağım, ama muhabbete varım

kızlaarrr

bikaç gündür yazılanları görmemişim, gamzem ve asmum sıkıntılar yaşamışlar kıyamam ben onlara hak edene hak ettigini yapmak lazım valla, anne baba kardeş koca ayırt etmemek lazım, ancak o zaman kıymet bilirler neyse kapanmış konuları açıp ortalık karıştırmayım şimdi

kızlar yeni çekilişe ben katılamayabilirim :26: yani yeni topik açılınca gelirim, çekiliş gününe kadar iş bulamamış olursam eger katılamam ama şimdiden söyleyim ama muhabbetinize katılırım ondan yana hiç sıkıntım olmaz biliyosunuz

slm kızlar

nurdan cnm saolasın inş tekrar yaşanmaz aynı olaylar

kızlar bizde büyük ihtimalle ramazanda yeni evimize taşınacağız bakalım bayrama kadar tüm tadilatı falan bitirebilirsek koşuşturmacadan fırsat bulabilir miyim çekiliş için hiç bilmiyorum çünkü tüm ev tadilattan geçicek

ramazanda zor olacak galiba bu iş :/ bizim de karısık durumlar ev yoğun , kayınvalidemin ev tadilatta falan karısık:44:

Kızlaaar günaydııınn. Ramazan geldi çattı bayram çekilişi yapıyormuyuzzz

slm canım nasılsın malum ben her zaman giremiyorum kim bilir neler kaçırdım (( çekiliş lafı duydum hemen sorayım dedim çekiliş yapıyormuyuz yaparsak ben varım malum çok girtemiyorum ama haber ederseniz bana ben katılırım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…