Yaza Merhaba Çekilişi

zeynepcıııımm canım ck gecmıs olsun aman haa sakın ayakta kalma ne olur ne olmaz sen yıne 10 dakıka dur hatta hıc kalkma senın sıpalar bellıkı erken gelmek ıstıyorlar :) Annelerını cok merak edıyorlar bellıkı :KK34:
kendıne ve bebıslerıne ıyı bak hepınız ALLAHA emanet olun optum canım senı. konuyu yenı gordum anca yazabıldım kusuruma bakma

canım benim sağolun kızlar evet benimkiler biraz yaramaz çıktılar bakalım inşallah bi 15 hafta daha dişlerini sıkarlar..
yataktan kalkmıyorum zaten çok şükür annemde başımda...

Oldukça ideal bence :KK23:
Yavaş yavaş yuruseydin keşke bende bir gün gaza geldim 250 squat yaptim.
Ertesi gün yataktan kalkamamistim :KK53:
250 mi ? Naptin sen ya :KK70: ben 50 yaptim bi kere gunlerce cektim agrisini :KK70:
Kızlar zeynep yazdı dünden beri hastanedeymiş , bebekler kafalarını aşağıya çevirmiş doğum kanalını zorluyolarmış dr ilaç veriyomuş yönler değişsin diye :KK5::KK5: rabbim şifa versin inşallah düzelir

kızlaaaaaaaaaaarrrrrrrrrr napıyosunuz yaaa sesiniz kesilmişşşş:KK53:

Zeynepcim noldu öyle ya cok geçmiş olsun :/ Aman dikkat et bebislere bişey olmasın bu sefer Allah korumuş hepinizi. Sağ salim kucağına alana kadar kalkma yataktan :)

250 mi ? Naptin sen ya :KK70: ben 50 yaptim bi kere gunlerce cektim agrisini :KK70:

Zeynepcim noldu öyle ya cok geçmiş olsun :/ Aman dikkat et bebislere bişey olmasın bu sefer Allah korumuş hepinizi. Sağ salim kucağına alana kadar kalkma yataktan :)

Ahaha
Çok zordu cook :KK9:
Merdiven cikmak olum gibiydi :KK9:

Düşük tehlikesi atlattım canım daha atlatamadım gerçi yatıyorum evde..inşallah sağlıkşa alırız kucağımıza..bakalım doktor rapor verirse yatıcam...

Düşük tehlikesi atlattım canım daha atlatamadım gerçi yatıyorum evde..inşallah sağlıkşa alırız kucağımıza..bakalım doktor rapor verirse yatıcam...

Allah korusun canim inşallah geçer sağlığınıza kavusursunuz ucunuzde. Cok cok dikkat et sen.

Merhabalar kızlar, günaydın.

Çok gelemiyorum çünkü kaynım ve ailesi kayınvalideme geldiler, haliyle ben de orda oluyorum. Eve geç gelince de yazacak halim olmuyor, ki kitap topiğine bildirim yapıyorum.

Zeynepcm iyi haberlerini aldım, içim rahatladı. Bundan sonra aman dikkat, sana ve bebişlerine bir şey olmasın:nazar:

Tatlım nasılsın?..........

çok şükür cnm bugün daha iyiyim kriz sonrası kafa dinleme modundayım bir şey düşünmemeye çalışıyorum işime odaklanıyorum:KK31: ama bende sorun bitmiyor dün eşimle ilgili sorunu unuttum ablamla kardeşim arasındaki sorunu çözmeye çalışırken buldum kendimi ara buluculuktan sıkıldım artık her şey üst üste gelir derler ya öyle bir durumdaydım dün:KK31:

çok şükür cnm bugün daha iyiyim kriz sonrası kafa dinleme modundayım bir şey düşünmemeye çalışıyorum işime odaklanıyorum:KK31: ama bende sorun bitmiyor dün eşimle ilgili sorunu unuttum ablamla kardeşim arasındaki sorunu çözmeye çalışırken buldum kendimi ara buluculuktan sıkıldım artık her şey üst üste gelir derler ya öyle bir durumdaydım dün:KK31:
Canım çok üzüldüm..
Kendi hallerine bırak,kendileri çözsünler araların da ne sorun varsa..
Bazen oluyor böyle,herşey üst üste gelir delirecek gibi olursun..
Ama sen üzüldükçe kendine edersin unutma..

Canım çok üzüldüm..
Kendi hallerine bırak,kendileri çözsünler araların da ne sorun varsa..
Bazen oluyor böyle,herşey üst üste gelir delirecek gibi olursun..
Ama sen üzüldükçe kendine edersin unutma..

aynen cnm valla kimse benden kıymetli değil artık hepimiz belli yaşlara gelmiş insanlarız küçük olsak olsalar anlayacağım destek olacağım sorunlarını çözeceğim ama kendimi şamar oğlanına döndürmeyeceğim herkes ne sorunu varsa çözsün sonra suçlu ben oluyorum iyilik yaparken kötülük buldum hep. dün eşime de ablamada kardeşimede bıktım sorunlarınızdan bir daha üstüme bu kadar gelinirse alıp başımı giderim buralardan hiç biriniz bir daha yüzümü göremezsiniz dedim hayret korktu adam aklıma geldikçe gülesim geliyor saçmalama nereye gideceksin tamam bırak herkesi bende özür diliyorum bir daha üzmeyeceğim seni falan dedi ama cezası daha bitmedi bu kadar kolay kurtulamıcak benden...

Merhabalar kızlar, günaydın.

Çok gelemiyorum çünkü kaynım ve ailesi kayınvalideme geldiler, haliyle ben de orda oluyorum. Eve geç gelince de yazacak halim olmuyor, ki kitap topiğine bildirim yapıyorum.

Zeynepcm iyi haberlerini aldım, içim rahatladı. Bundan sonra aman dikkat, sana ve bebişlerine bir şey olmasın:nazar:

selam fıstıklar..

Günaydın kızlarrr:KK16:

aynen cnm valla kimse benden kıymetli değil artık hepimiz belli yaşlara gelmiş insanlarız küçük olsak olsalar anlayacağım destek olacağım sorunlarını çözeceğim ama kendimi şamar oğlanına döndürmeyeceğim herkes ne sorunu varsa çözsün sonra suçlu ben oluyorum iyilik yaparken kötülük buldum hep. dün eşime de ablamada kardeşimede bıktım sorunlarınızdan bir daha üstüme bu kadar gelinirse alıp başımı giderim buralardan hiç biriniz bir daha yüzümü göremezsiniz dedim hayret korktu adam aklıma geldikçe gülesim geliyor saçmalama nereye gideceksin tamam bırak herkesi bende özür diliyorum bir daha üzmeyeceğim seni falan dedi ama cezası daha bitmedi bu kadar kolay kurtulamıcak benden...
İyi demişsin,biraz korksunlar..
İki tartışmalar da olan hep üçüncü yani arayı yapmaya çalışana oluyor..
Sonra onlar hayatlarına bir şekilde devam ediyorlar,sen üzüldüğünle kalıyorsun.
Dün çok üzüldüm ama..:KK50:
Rabbim huzurumuzu bozmasın.

X