Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar habersiz bırakmayın zeyyle alakalı :KK43:(

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

kızlar habersiz bırakmayın zeyyle alakalı :KK43:(

canım ben whatsap tan konuştum bugun, bebelerden birinin kafası yukarı dönmüş, diğerini de ilaçlarla döndürmeye çalışıyorlarmış :26: bide bebeler çok aşağıdaymış yukarı çıkarmaya çalışıyorlarmış :26:

canım ben whatsap tan konuştum bugun, bebelerden birinin kafası yukarı dönmüş, diğerini de ilaçlarla döndürmeye çalışıyorlarmış :26: bide bebeler çok aşağıdaymış yukarı çıkarmaya çalışıyorlarmış :26:

ay ya neden olurmuş böyle ki:KK43:.moralı nasıldı canım ?

ay ya neden olurmuş böyle ki:KK43:.moralı nasıldı canım ?

yani ben geleni gideni vardır eşi de yanındadır diye aramadım, dolayısıyla sesini duyamadım canım, tam bilemiyorum yani morali nasıldı :26:

Zeyy den haber :nazar::nazar: :

Çok şükür yukarı çıkmışlar biraz doktor taburcu etti eve geçicez inşallah 10 günde rapor verdi zaten çok halsiz hissediyorum kendimi....

Çok şükür yukarı çıkmışlar biraz doktor taburcu etti eve geçicez inşallah 10 günde rapor verdi zaten çok halsiz hissediyorum kendimi....

Günaydın hanımlar...
Ahh Eylül çok sağol güzel kardeşim..:KK16:
Sağ salim toparlar inşallah Allah'ın izniyle zeyynimiz.:nazar:

evet canım cok sukur bende hamile topiğinden okudum.. COk sevındım.. Dikkatlı olacak artık:nazar::nazar:

Selam kızlar hepinizden Allah razı olsun sizin gibi arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım..hastanede gelenim gidenim olmadı valla malesef..zor zamanda anlıyosun kim dost kim değil..
Olayı özetliyim..
Pazar günü biraz temizlik yapmak gafletinde bulundum fazla ayakta kaldım..pazartesi sabah 5.30 da karnımda kramplarla uyandım..üniversite hastanesine gittik apandist sandılar kaç saat oyaladılar..sonra kendi doktorumuza gittik usgden baktı ve ters dönmüşler kafalarıyla doğum kanalını zorluyolar dedi :KK43: yatış verdi iğnelere başladı..iğnelerle gevşeyen rahim kaslarını toparlıyolar ki bebekler yukarı çıksın diye..ama tabi Allah İzin verirse...28. Haftaya kadar kullancakmışım iğne ve ilaçları..
Yani sonuç olarak benim hatam yüzünden oldu çok pişmanım:KK43: fazla ayakta kaldığım için aşağıya inmişler sıpalar...bundan sonra 15 dk.dan fazla ayakta kalmamam lazım...
Hepinize çok teşekkür ederim..

Selam kızlar hepinizden Allah razı olsun sizin gibi arkadaşlarım olduğu için çok şanslıyım..hastanede gelenim gidenim olmadı valla malesef..zor zamanda anlıyosun kim dost kim değil..
Olayı özetliyim..
Pazar günü biraz temizlik yapmak gafletinde bulundum fazla ayakta kaldım..pazartesi sabah 5.30 da karnımda kramplarla uyandım..üniversite hastanesine gittik apandist sandılar kaç saat oyaladılar..sonra kendi doktorumuza gittik usgden baktı ve ters dönmüşler kafalarıyla doğum kanalını zorluyolar dedi :KK43: yatış verdi iğnelere başladı..iğnelerle gevşeyen rahim kaslarını toparlıyolar ki bebekler yukarı çıksın diye..ama tabi Allah İzin verirse...28. Haftaya kadar kullancakmışım iğne ve ilaçları..
Yani sonuç olarak benim hatam yüzünden oldu çok pişmanım:KK43: fazla ayakta kaldığım için aşağıya inmişler sıpalar...bundan sonra 15 dk.dan fazla ayakta kalmamam lazım...

canım benım olacak şeyler bunlar sonuçta ilk bebekler haliyle ilk cahillikler...Sen iyisin bebekler iyi çok şükür.Seni görmesekte , sesini duymasakta dualarımız ve iyi dileklerimiz seninle.:nazar:.
ALLAH nazardan korusun canım.

canım benım olacak şeyler bunlar sonuçta ilk bebekler haliyle ilk cahillikler...Sen iyisin bebekler iyi çok şükür.Seni görmesekte , sesini duymasakta dualarımız ve iyi dileklerimiz seninle.:nazar:.
ALLAH nazardan korusun canım.

amin canım sağolun eski sayfaları okudum valla çok duygulandım..
kendi iş arkadaşlarım bile merak etmediler :KK43:
sorma sorma daha başka ne cahillikler yaptım çok pişmanım :KK43:

Olayı özetliyim..

Çok geçmiş olsun canım benimm.Yeni gördüm konuyu

zeynepcıııımm canım ck gecmıs olsun aman haa sakın ayakta kalma ne olur ne olmaz sen yıne 10 dakıka dur hatta hıc kalkma senın sıpalar bellıkı erken gelmek ıstıyorlar :) Annelerını cok merak edıyorlar bellıkı :KK34:
kendıne ve bebıslerıne ıyı bak hepınız ALLAHA emanet olun optum canım senı. konuyu yenı gordum anca yazabıldım kusuruma bakma

X