Yaza Merhaba Çekilişi

fotosunu vermedi mi doktorun cnm ya oy maşallah miniğe valla doktorlar 3,5 cm falan demiyorlar nasıl anlıyorlarsa anlıyorlar

cnm model ve renk harika için de de sen olunca süper olur valla

ilk gördüğüm an vuruldum

resimdeki kıza da çok yakışmış hakkaten ama bana daha çok tabi

çok güzel diimiii

ayy maşallah ben hala daha anlayamıyorum usg de bakarken eli neresi ayağı neresi eşimde yuh diyo bana

Eki Görüntüle 1152439

Eki Görüntüle 1152440

kızlarrrrrrrrrrr nişanlık modelime karar verdimm biraz erken ama neyse nasıl sizce bayıldım yaaaa

çok güzel canım ama biraz gelinliği andırıyo..
düğündede bunun beyazını giycen sonuçta

ayy maşallah ben hala daha anlayamıyorum usg de bakarken eli neresi ayağı neresi eşimde yuh diyo bana

ahaha olsun ben kabarık istiyorummm

ilk gördüğüm an vuruldum

resimdeki kıza da çok yakışmış hakkaten ama bana daha çok tabi

çok güzel diimiii

evet cnm çok güzelben zaten kapalı gelinlikleri nişanlıkları daha çok seviyorum facede bir sayfayı takip ediyorum özelden yazayım adını istersen ordada çok güzel gelinlik nişanlık kınalık modelleri falan var

kız bende anlamadım he öyledir benim yavrucak dedım geçtim.
ayy cidden canım ya bıldıgın bebek olmuş ama

hehe tamam ozaman sen beğendiysen sorun yok güzel rengi zaten harika
evet rengi i biraz daha pembeye doğru olabilir aslında
tmm cnm bizde bakarız zeytin çekirdeğinebiriktir albüm yap cnm benim hep hayalimdir bebeğimin herşeyini biriktireceğim ilerde büyüğünce veririm diyorum

hangi site kız benım beğendiğim siteler mi merak ettim yazsana sağol cnaım

tamam canım doktora ıkız degıl mı dedım yok degıl dedı. Haydaaa okeye 4. arayışları devam edecek dedim. Adam bön bön baktı suratıma. Ben neden çenemi tutamıyom
tmm cnm bizde bakarız zeytin çekirdeğinebiriktir albüm yap cnm benim hep hayalimdir bebeğimin herşeyini biriktireceğim ilerde büyüğünce veririm diyorum

bız album aldık canım. eşim daha birsey yazdırmadı ama artık yazarız

bende poşetli dosyada biriktiriyorum tahlillerimi usg fotolarını falan...
daha defter yapma işine geçmedim belki son haftalarda...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…