Yaza Merhaba Çekilişi

atttıydım sonra herkes kaldırdı bende kaldırdımdı:KK30:

Allahıımm bende hamile olayım da 10 haftalık olayım daa bebeğimde böyle gelişmeler olsun yaa :KK31:

Bebeğinizin göz kapakları iyice gelişti, ayrıca bebeğinizin dili tamamen şeklini aldı. Bebeğinizin ayak parmakları artık perdesiz ve daha uzun görünüyor. İlk defa bebeğinizin uzuvları bilinçli olarak hareket yeteneğine kavuştu.

Tabi önce evlenmem lazım :KK53:

bize çocuk soran yok cnm sadece eltim soruyor bişi yok mu daha diye:KK9: herkes evliliğinizin tadını çıkarın diyor ben çıkardım yeter b.ku çıkmadan çocuk istiyorum diyorum:KK60: evlilikte kendilerini çocuklarına adıyan kadınlara kızardım önceden ama bende onlardan biri olucam galiba minik bir ufaklığın sorumluluğunu almak istiyorum ya da yaşım geldi ondan böyle hissediyorum bilmiyorum minicik ellerini tutmak öpüp koklamak istiyorum ama eşime anlatınca bunları aptal aptal yüzüme bakıyor :KK60::KK60:

Kız sen olmuşsun:KK52::KK52::KK52: İnşallah eşini ikna edersin, boy boy bebişleriniz olur.

ben geldim fıstıklarımmm. Veledim cok güzel cok iyi teyzeleri. 3.5 cm kadar. :KK16:.
Doktor hareket ettirmek istedi etmedi. Bir kaç defa vurdu sonra senin bebiş uyuz olacak biraz dedi.:KK31: Tam o sırada o nokta kadar elleri ve ayaklarını kendine cekip tekrar geri itti. Doktor şaşırdı. İlk defa 3.5 cmlık bir bebegin bu kadar net hareketini gördüm dedi....
Tabi ben tam olarak ne gördüğünü tam anlamadıgımdan öyledir benim velet dedim.. Kısacası süperiz biz:KK16::KK16:

Maşallah size:nazar::nazar::nazar:

Hemen kaldırma ama resimleri yaa..akşama giremicem..:KK43:

evetttt bende akşamları giremiyorum yarın sabah bakarımmmm kaldırmaa :KK52:

yok yok kaldırmam söz. Tahlil sonuçlarımda keton cok cıkmış. Doktor yatış verebilirim dedi. Kusmuyormusun dedi yok dedım. Yemek yemıyormusun dedi onu da yıyyorum.Neden olabilir Zeynep ya

yok yok kaldırmam söz. Tahlil sonuçlarımda keton cok cıkmış. Doktor yatış verebilirim dedi. Kusmuyormusun dedi yok dedım. Yemek yemıyormusun dedi onu da yıyyorum.Neden olabilir Zeynep ya

günde 3lt ye yakın sıvı alman lazım su veya sıvı alımını az mı yapıyosun canım?:26:

sıvıyı arttır canım özellikle suyu bir dahaki gidişine kadar..
maden suyu da içmeye çalış ondaki minerallerde faydalı...
bakalım yine yüksek mi...

tamam canım offf. Kesin doktor değiştiricem. Daha önce gittiğim idrar midrar istemedi. BU istedi ortaya çıktı işte..belki hep vardı da bilmiyordum

tamam canım offf. Kesin doktor değiştiricem. Daha önce gittiğim idrar midrar istemedi. BU istedi ortaya çıktı işte..belki hep vardı da bilmiyordum

valla bende iki kere idrar verdim birinde WBC (idrar yolu iltihabı dedi) yüksek çıktı diğerinde lökosit..
WBC için ilaç vermedi bol su iç dedi..
diğeri için bir ilaç vermişti..
tek içimlik yatmadan içiyosun en az 4 saat tuvalete çıkmıyosun..
içinde hamileler kullanmasın yazıyodu ama doktor verdiği için içtim tekrar da test yaptırmadım..
bu gidişimde yaptırıcam böbreklerimde ağrı var çünkü..
ama ada ikiz olduğu için böbreğe baskı yapar normal demişti püff...
bende de var ayın sorun yani..

X