Yaza Merhaba Çekilişi

hap kullanıyordum valla kistlerim için. eşimde temmuz gibi sınavım var sonrasında düşünelim diyordu. Hap map işlemedi yani önemle duyrulur

Herhalde çocuğu olsa sevinir, ama sevinmeme ihtimali de var. Benim babam mesela beni 2-3 yaşına gelene kadar kabul edememiş. Ben de eşime böyle bir şey yaşatamam.

Ayrıca misscim benim eşim hapa güvenmez, ona göre hap korumayabilir, kendisi emin olmak istiyor.
Pco olduğum için adet zamanım geçer, acaba hamile misin der. Be adam spermlerin kanatları var da uçup gelecek sanki

Ayyy onlar çok biliyorlar Gıcık olurum böyle insanlara.
Merak etme zayıf anne olmaz zor değil, ne kadar ikiz sahibi tanıyorum gayet de zayıflar. Nerdeyse çocuk doğurmamış sanırsın o derece.

hahahaha hapta bile %99 yazıyo kızımmm o %1 e denk gelirsen iş bitti

Eki Görüntüle 1152174

aynen canım ya %1 lik benim bebiş.
Birde ilk testi evde yaptım baya bildiğin öyle silik falan değil kopkoyu 2 cizgi. Sonra 2 farklı marka ile yaptım eşime dedim adam baktı baktı bir ağlamaya başladı hüngür hüngür.Sonra durdu hani temmuzda yapacaktık biz demez mi koptuk ikimizde

inşallah sağlıkla ikisinide bir kucağımıza alalım da sonrasına bakıcaz...
canım valla yaş geçmeden düşünün..
ben 26 yaşındayım ama çok zor geliyo artık insana bu yaşlardan sonra...

hahaha planlar hiç işlemiyo bu konuda bizimki de maceralı oldu biraz

Bu çekiliş çok maceralı geçti senin için..

sorma cnm başıma gelmeyen kalmadı
Ben de ikiz istiyorummmmmmmmmmmm

Gerçi benim kocam daha bi tane bile istemiyor ama

aynı durum bizde de var eşim bir taneyi daha istemiyor

amin cnm inş

inşallah sağlıkla ikisinide bir kucağımıza alalım da sonrasına bakıcaz...
canım valla yaş geçmeden düşünün..
ben 26 yaşındayım ama çok zor geliyo artık insana bu yaşlardan sonra...

Ben de 26 yaşındayım canım. Eşim benden 5 yaş büyük. Anne-babalık sorumluluğu için çok genç olduğumuzu düşünüyor. Ben de 30'dan sonra çocuk yapmayacağımı düşünüyorum. Hesaplarıma göre ya 1 çocuğumuz olur, ya da hiç olmaz.

Zaten senin hesaba göre ben bulaşmasam daha iyi Sanırım ben de çok istemiyorum, çok istesem tepkim daha farklı olurdu galiba.

bende 30dan sonra istemiyorum cnm şu an bile zor geliyor kendi vücudumu taşıyamıyorum yaş daha 27 ama sanırsın 80 yaşındayım hamilelik süreçlerini düşünüyorum o bebeği nasıl taşıyacağım diyorum sonra doğuyor onu kucakta taşıması var kucağına alıp oynatması var var benim kollarım dayanmaz bazen kuzenimin kızıyla oynuyorum yoruluveriyorumof ya bilmiyorum eşimden hiç sinyal yok olacak bizimde çocuğumuz diyor ama ne zaman bilmiyorum hiç umudum yok beniminan bişiler yaşamak bile istemiyorum eşimle gereksiz geliyor bana bir amaç olmalı diye düşünür oldum o kadar çok istiyorum bebişim olmasını psikolojik olarak etkileniyorum galiba

ah canım bendede var pco. ama çare etmedi bebişe. Anası gibi inat olacak belli diyor. Eşim istiyordu ama sadece planları vardı mesela bu yıl eylül ayında singapur düşünüyorduk yattı.sonra sınavları dil kursları falan var adamın. Amann zamanında çalışsaymış 32 yaşında adam durdu durdu beni mi buldu alim olacak

vall acnaım bazen diyorum erkekler daha vicdanlı hemcinslerimizden. ben 8 yıldır aynı kurumdayım ve tek bayanım. Hamile oldugumu öğrendiler aman yorma kendini, canım,güzelim, fıstık böyle hitap ederler bana. Abimden farkları yok. Azıcık suratım düşşe ne oldu diye hemen sorarlar.
Ama yine de 1 bayan olaydı iyiydi:26:

selam kızlar bişi sorucam bende madem kalabalığız şuan :26:
erkek arkadaşımla cuma akşamından çıkıp pazar günü dönebileceğimiz bişi istiyoruz:26:
1gece 2 gün olanlar var.
bunların kalma sistemi nedir. ben aynı odada kalmak istemiyorum çünkü :26: nerelere gidebiliriz. şuan netten bakıyorum. burayı kalabalık görmüşken sorayım dedim:26:

nerdesin canım. Şile ağva.. Ağva da tranquila diye butik otel var cok güzel. Çok ta romantik bi yer

cnm zaten isteseniz de evlilik cüzdanı olmadan aynı o dada kalınmıyor diye biliyorumalan yerler varsa bilemem tabi:26: ağva çok pahalı cnm ya bizde eşimle ağvaya gitmek istedik ama istan bula git ordan tekrar otobüse bin falan filan baya masraflı oluyordu Çanakkale de çok güzel yerler varmış bir kaç isim vermişlerdi ama uzak mı olur çanakkale

Canım artık cüzdan isteyen yer çok az..

ben de ağvada kapım oteli öneriyorum ama çift kişilik odası :26:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…