Yaza Merhaba Çekilişi

Bence de canım psikolojik etki olabiliyor. Seninki de öyle olabilir. Mesela benim okulumda çocuğu olmayan bi ben varım. Çocuklu kadınların sıkıntıları dibimde olduğundan galiba ne zaman çocuk istesem korkudan vazgeçiyorum.

Bir de bende ters inat var. Etraftan (okuldan ark.falan) çocuk istiyor musunuz diye sordukça gıcık olup daha da istememeye başlıyorum.

Hiççç zamanında yapaymış, artık çocuk hoplatacak, gaz çıkarıp alt değiştirecek maalesef

O iş kolay da hayırlı eş versin canım benim. Kocadan bol birşey yok ama adam bulmak zor. Adam gibi adam çıkar inşallah karşına

işte ben adam gibi koca arıyorum o yuzden yaş 29 hala bekarım

şekerim asmara düşünmez misiniz :26: sakaryadan 5 saat falan, üstelik ayrı odada kalabilirsin fiyat olarak da çok uçuk degil orası, hem de deniz kenarı falan romantik de sayılır ayrıca ben de çok severim, yardımcı olabilirm snaa

sakaryadan kalkmalı 1gece 2 gün efes kuşadası izmir turu var..
kişi başıa 400. akşam sabah yemeği dahil buda iyi geldi
ama ben gezmekten ziyade doğada olmak istiyorum.
izmire gidicez gözüküyor bişi bulamazsak :26:
Ağva diyorum,gerçekten miss'in dediği gibi çok romantik bir yer..

ben de ağvada kapım oteli öneriyorum ama çift kişilik odası :26:

Ağva diyorum,gerçekten miss'in dediği gibi çok romantik bir yer..

bu dediğiniz yerele gitmek için araba lazım.. bende otobüsle bunlarla uğraşmak istemiyorum :26: otobüsle ağvaya gidilir. ama gidilince otellere ulaşmak zor geliyor..

ee konuşalım bunu whatsaptan

Son düzenleme:

1 bayan iyidir de bizim katta toplam 9 bayanız...bizim odada 4 bayan

sakaryadayım..
şile ağva bende istiyorum ama arabasız zor oralar:26: ancak tur olursa yanılıyormuyum

ağva da değirmen otel vardı galiba..orasıda güzel ama ayrı ayrı odada fiyat tuzlu olur...

izmir uzak kuzum yolda fazlasıyla yorulur gittiginiz yerden bişey anlamazsınız gibi geliyor bana :26:

sen ne zaman istersen konuşalım bebegim, 7/24 açık benm whatsap

izmir uzak kuzum yolda fazlasıyla yorulur gittiginiz yerden bişey anlamazsınız gibi geliyor bana :26:

sen ne zaman istersen konuşalım bebegim, 7/24 açık benm whatsap

öylede ama izmir turunun geneli öyle oluyor. ben konyaya bu şekilde gitmiştim :26:

bize çocuk soran yok cnm sadece eltim soruyor bişi yok mu daha diye herkes evliliğinizin tadını çıkarın diyor ben çıkardım yeter b.ku çıkmadan çocuk istiyorum diyorum evlilikte kendilerini çocuklarına adıyan kadınlara kızardım önceden ama bende onlardan biri olucam galiba minik bir ufaklığın sorumluluğunu almak istiyorum ya da yaşım geldi ondan böyle hissediyorum bilmiyorum minicik ellerini tutmak öpüp koklamak istiyorum ama eşime anlatınca bunları aptal aptal yüzüme bakıyor

sana whatsuptan bişey yolladım

ben geldim fıstıklarımmm. Veledim cok güzel cok iyi teyzeleri. 3.5 cm kadar. .
Doktor hareket ettirmek istedi etmedi. Bir kaç defa vurdu sonra senin bebiş uyuz olacak biraz dedi. Tam o sırada o nokta kadar elleri ve ayaklarını kendine cekip tekrar geri itti. Doktor şaşırdı. İlk defa 3.5 cmlık bir bebegin bu kadar net hareketini gördüm dedi....
Tabi ben tam olarak ne gördüğünü tam anlamadıgımdan öyledir benim velet dedim.. Kısacası süperiz biz

Canımmmm yaaa maşallah size

kızlarrrrrrrrrrr nişanlık modelime karar verdimm biraz erken ama neyse nasıl sizce bayıldım yaaaa

fotosunu vermedi mi doktorun cnm ya oy maşallah miniğe valla doktorlar 3,5 cm falan demiyorlar nasıl anlıyorlarsa anlıyorlar

Eki Görüntüle 1152439

Eki Görüntüle 1152440

kızlarrrrrrrrrrr nişanlık modelime karar verdimm biraz erken ama neyse nasıl sizce bayıldım yaaaa

cnm model ve renk harika için de de sen olunca süper olur valla

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…