Yaza Merhaba Çekilişi

Bende evde öylece duran kullanmadığım kıyafetleri takıları falan koymuştum ama pazarlamayı yapamadım sanırım çoğu sıfır ürünlerdi yoksa :KK70::KK70:

bende bit pazarına koydum kıyafetlerimi ayakkabılarımı ama rağbet olmadı bende satmayı beceremedim sanırım ticaretten anlamıyorum:KK9::KK9:

bende haziran 11 den sonra boşum o zaman daha sıkı çalışırım da 1 ay yetmez diye şimdiden biraz bakmam lazım diyorum :26:

valla canım ben yokken neler konuşuldu bilmiyorum o yuzden bu soruya cevap veremiyorum malesf :26:
Emekli olmak istiyorum ben ya:KK9::KK9: Bilen biri çıkar herhalde canım olmadı zeye sorarım.

zaten alıpta giyilmeyenler o kadar çokkiii ama ben bi istediğim gibi 37 numara babet bulaamdım
Bence biz pazarlamayı ticareti beceremedik canım ya. Bende alıyorum beğenmiyorum sonra.
ay ne güzel konuşmalar varmış burda sabahtan beri boş boş geziniyorum canım sıkıldı işte yok:KK31:biri de hadi gidelim kapatalım şirketi demiyor:KK31:

bende bit pazarına koydum kıyafetlerimi ayakkabılarımı ama rağbet olmadı bende satmayı beceremedim sanırım ticaretten anlamıyorum:KK9::KK9:
Hoşgeldin canım :) Ne boş dolanıyosun gelsene sohbet edelim azıcık :) Ah bu patronlar niye böyle yapıyolar ya :)

Beceremedik canım evet napalım artık evde dursunlar bi kaç sene daha :)
İyiyim canım Saol sen nasilsin

inşallah saatrsın canımm bende satamıyorumm bu gidişle elimizde kalcak herşeyyy:KK53:

aynen ben normalde ihtiyacı olanlara veriyorum ama bu sefer (hepsi sıfıra yakın 1-2 kere giydiğim kıyafetler) koyayım bakalım üç beş bişi gelir dedim ama olmadı:KK9: sanırım allah sen hayrını yap para kazanma bu işlerden diyor:KK31:

Emekli olmak istiyorum ben ya:KK9::KK9: Bilen biri çıkar herhalde canım olmadı zeye sorarım.

Bence biz pazarlamayı ticareti beceremedik canım ya. Bende alıyorum beğenmiyorum sonra.

Hoşgeldin canım :) Ne boş dolanıyosun gelsene sohbet edelim azıcık :) Ah bu patronlar niye böyle yapıyolar ya :)

biz esnaf olsak batarız galibaa:KK52::KK52:

aynen ben normalde ihtiyacı olanlara veriyorum ama bu sefer (hepsi sıfıra yakın 1-2 kere giydiğim kıyafetler) koyayım bakalım üç beş bişi gelir dedim ama olmadı:KK9: sanırım allah sen hayrını yap para kazanma bu işlerden diyor:KK31:

bende hep kuzenlere falan veriyorumm bu seferr satim dedim tık yok walaaa

geldim cnm geldim:KK9:

kendimi tanıttım geldiiim :KK31:

selaaaaam :KK3:
Selam hoşgeldin :))

biz esnaf olsak batarız galibaa:KK52::KK52:

Bence de biz bırakalım bu işi batıcaz yoksa :KK70: İhtiyacı olana verelim en iyisi :)

ay şu çekiliş günü gelse de bir an önce hediyelerimizi almaya başlasak:KK9:tanıtım topiğini okudukça heyecanlanıyorum:KK1::KK1:

X