Yaza Merhaba Çekilişi

Bi çekiliş olsun bak sen o zaman heyecanı :) Umarım sorunsuz güzel geçerde çok eğleniriz canım :=

Ben bilmem kim olacak benim kurbanım zey bilir :KK70:

Yok canım söylemem yapamam aksilik çıkar falan lafta kalmasın sonra :))

ne gibi bi sorun çıkabilir kiii :26:

ayyy bi an önce belli olsun şu kurbanlar :KK16: ben hediye hazırlamayı çooook severimmm :KK16:

Kızlar kandili yazdım ama bayramı yazmadım sanırım.

Hepinizin Emekçi İşçi Bayramı kutlu olsunEn Büyük KKEn Büyük TÜRKİYE

ne gibi bi sorun çıkabilir kiii :26:

ayyy bi an önce belli olsun şu kurbanlar :KK16: ben hediye hazırlamayı çooook severimmm :KK16:

Yapmayı planladığım şey biraz uğraş istiyor canım ve zaman gerek yetiştiremezsem yada yapar içime sinmezse gönderemeyebilirim. O yüzden dedim :) O olmazsa her kurbanıma yaptığım gibi minik ahşap bi obje yaparım ona da :)

akşam edemedim bugün genel herkes izinli nerdeyse ben çalışıore :KK19: :KK53:
sıkıntıdan patlıcam :KK9:

Özel sektör mü canım? niye tatil yapmazlar ki resmi tatillerde anlamıyorum :KK20::KK20: Gerçi büyük konuşmayayım işe başladığımda başıma gelir falan:KK30::KK30:

Yapmayı planladığım şey biraz uğraş istiyor canım ve zaman gerek yetiştiremezsem yada yapar içime sinmezse gönderemeyebilirim. O yüzden dedim :) O olmazsa her kurbanıma yaptığım gibi minik ahşap bi obje yaparım ona da :)

benim annem de ahşap boyamayla ilgileniyor, çok güzel oluyor yaa, asla aynısı olmuyor 2. kez yapmaya çalışsan da aynısını, yani o üründen dünyada bi tek sende oluyor :KK16:

aaa en güzel zamanlar ya :KK16: ne okuyosun canım ?
Mühendislik canım. bu sene bitecekti ne güzel bi sene uzattım. Sıkıldım ben ya ilerde nasıl hatırlıcam bilmiyorum da bitse de gitsem diye bakıyorum artık.:KK14:

benim annem de ahşap boyamayla ilgileniyor, çok güzel oluyor yaa, asla aynısı olmuyor 2. kez yapmaya çalışsan da aynısını, yani o üründen dünyada bi tek sende oluyor :KK16:

El emeği var güzel olmaz mı canım ya :) Çok zevkli dert tasa kalmıyor onlarla ilgilenirken :)

X