Yaza Merhaba Çekilişi

Neden ama:26::26::26:

kuzum 11 hazirana yetişmesi gereken proje var, ankaraya gidip geliyorum sürekli, evde de genelde proje çiziyorum zaten :18: bide kış diye boyunluk örmüştüm geçen seferkinde ama yaz günü şimdi boyunluk da olmazki :KK53: başka da pek yetenegim yok zaten :26:

Canın sağolsun kuzum,ne alırsan beğenirim ben..:KK53:

demek bana göz koydun haa :KK53::KK53:

Mühendislik canım. bu sene bitecekti ne güzel bi sene uzattım. Sıkıldım ben ya ilerde nasıl hatırlıcam bilmiyorum da bitse de gitsem diye bakıyorum artık.:KK14:

El emeği var güzel olmaz mı canım ya :) Çok zevkli dert tasa kalmıyor onlarla ilgilenirken :)

bitsede gitsek dioduk bizde 4 yıldır çalışıyorum ay nasıl özlüyorum beeen valla :KK1:

kuzum 11 hazirana yetişmesi gereken proje var, ankaraya gidip geliyorum sürekli, evde de genelde proje çiziyorum zaten :18: bide kış diye boyunluk örmüştüm geçen seferkinde ama yaz günü şimdi boyunluk da olmazki :KK53: başka da pek yetenegim yok zaten :26:

demek bana göz koydun haa :KK53::KK53:
Canım sen bana kağıttan tuzluk yapıp gönder yeter be :))

bitsede gitsek dioduk bizde 4 yıldır çalışıyorum ay nasıl özlüyorum beeen valla :KK1:

Bu 5. senem belki de uzun olduğundan sıkıldım artık. Ama her zaman okula karşı bi soğukluğum vardı zaten. Zamna geçtikçe daha da sıkılıyorum şimdi. İnşallah sevdiğim bi işim olu da okula aratmaz bana canım tek umudum bu:26::26:

kağıttan tuzluk nasıl yapılıyor ki :KK37: keçeden kalp yapsam olur mu :KK53:

ohh bir sürü talibim oldu :21: bence sen bana çık, çok romantik hediyelerin olur kesin :KK69:

he heee :KK1:

valla bana çıkacak olan kişi de çok şanslıı :KK1: sevgilime hazırladıklarımdan biliyorsunuz nasıl özenerek hediyeler hazırladığımı tek tek :KK16:

Canım sen bana kağıttan tuzluk yapıp gönder yeter be :))

Bu 5. senem belki de uzun olduğundan sıkıldım artık. Ama her zaman okula karşı bi soğukluğum vardı zaten. Zamna geçtikçe daha da sıkılıyorum şimdi. İnşallah sevdiğim bi işim olu da okula aratmaz bana canım tek umudum bu:26::26:

inşallah canım hayırlısı ile bitirip güzel bi iş bulursun ya bayada olmuş 5 sene :KK31:

eski tanıtım topiğinde yazdıklarıma bakıyordum da amma degişmiş herşey benim açımdan bee :KK31: hey gidi heeyy :21::21:

Kızlar keyfim kaçtı biraz dışarı çıkıp yürüyüş yapıcam :KK14:. Akşama gelirim katılırım muhabbetinize.:26::26:

ama ne güzel olurdu yaa :KK31:

neler mesela ? :26:

o zaman ofiste çalışacagım diyordum, şimdi kpss çalışmayı düşünüyortum :KK31:

o zaman eylül ekim gibi evlenirim diyordum, şimdi o iş de iptal oldu :KK50:

yoksa karakteer olarak aynıyım canım, hala tam bir ikizler burcuyum :KK53:

Kızlar keyfim kaçtı biraz dışarı çıkıp yürüyüş yapıcam :KK14:. Akşama gelirim katılırım muhabbetinize.:26::26:

umarım önemli bişey degildir canım keyfini kaçıran şey :26: yürüyüş iyi gelir :KK31:

Merhaba araniza yeni katildim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Merhaba hosgeldin :)

kağıttan tuzluk nasıl yapılıyor ki :KK37: keçeden kalp yapsam olur mu :KK53:

ohh bir sürü talibim oldu :21: bence sen bana çık, çok romantik hediyelerin olur kesin :KK69:
Olur kuzum kalp yap bana keçeden hic kece ile yapilmis biseyim yok katilime duyurulur :)
inşallah canım hayırlısı ile bitirip güzel bi iş bulursun ya bayada olmuş 5 sene :KK31:
Insallah canim :) bakalim hayirlisi olsun bisiler dusunuyorum ama nasil olacak bakalim.
ama ne güzel olurdu yaa :KK31:

o zaman ofiste çalışacagım diyordum, şimdi kpss çalışmayı düşünüyortum :KK31:

o zaman eylül ekim gibi evlenirim diyordum, şimdi o iş de iptal oldu :KK50:

yoksa karakteer olarak aynıyım canım, hala tam bir ikizler burcuyum :KK53:

umarım önemli bişey degildir canım keyfini kaçıran şey :26: yürüyüş iyi gelir :KK31:
Canim sizin is ne oldu bitti mi tamamen soramadim?
Atistik biraz benimkiyle canim sıkıldı. Zaten hergün gidiyorum yürüyüşü iyi geldi onun üstüne baya.
Mrbb

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.
Canim aksama dogru kizlar kayboluyor is cikisi aksam yemegi falan :) bi kac saat sonra canlanir :)

X