Yaza Merhaba Çekilişi

Hoşgeldin hatun özledik seni ya :)) Naptın hallettin mi işleri bi daha ki yolculuk ne zaman
hoşgeldin canımmmmm

Slm canım hayırlı kandiller

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Hoşbulduk kızlar Nasılsınız :)

asmuu nerde yaa asmuu yok mmuuuuuu

Asmuyu kandıramadık bide sen sıkıştır bakayım Ben Hülya ablaya ve rosaledaya söyledim. Ablam bu çekilişe katılamıcakmış çok yoğunmuş bu aralar, rosaleda kuzumun da doğumuna az kalmış çok ilgilenemeyebilirim o yüzden katılamıcak sanırım. İki firemiz var buradan. Bide eski katilime mesaj atayım bi, Ümran yeni doğum yaptı gelemez sanırım da eski katilim gelir belki :)))

olsun sıftah olmuş takipteyim yeni kıyafetlerini

kıyafet varda alan olmayınca koymadım aradıgın bişey varsaa koyabilirim elimde varsaaa

bende takipteyimm topiklerindee

Son düzenleme:
gelde nasıl gelirsen gel diyon yaniiii

eveettt

pazartesi günü yeni yolculugum bu sefer o yuzden biraz ihmal edebilirim burayı ama döndüğüm zamanlarda eminim açığı kapatırım

asmu ya msj ım bile iletilmedi bi şekilde kk da falan bulup sıkıştırırm hülya ablaya da üzüldüm yaa :84: o da olmalıydı burda bebişi olanlara laf söylemeyemiyorum malesef tabi onlar vergiden muaf

ben benim eski kurbanıma bişey diyemiyorum ama eski katilim burada ve yeni katilini kandırmaması için elimden geleni yapacagım

Son düzenleme:

Pazartesiye çok var depolarız seni Canım Hülya abla kpssye hazırlanıyomuş yoğunum dedi :) Bende üzüldüm ama kendini ayarlayabilseydi mutlaka gelirdi diye düşünüyorum :)) Biz demirbaş zaten

Pazartesiye çok var depolarız seni Canım Hülya abla kpssye hazırlanıyomuş yoğunum dedi :) Bende üzüldüm ama kendini ayarlayabilseydi mutlaka gelirdi diye düşünüyorum :)) Biz demirbaş zaten

off benim de kpss ye hazırlanmam lazım da çok üşeniyorum yollarda gidip gelrken çalışayım bari diyorum, haftada 8 saat yol yapıyorum malum

biz demirbaşız zaten, yeni gelen arkadaşlarda öyle olur inşallah

Aynen benimde biraz bakmam lazım kpss ye bende çok üşeniyorum

İnşallah kalıcı olur her çekilişte genişliyoruz zaten ne güzel

Aynen benimde biraz bakmam lazım kpss ye bende çok üşeniyorum

İnşallah kalıcı olur her çekilişte genişliyoruz zaten ne güzel

evett kocaman oldukk herkes aktif olur inşallah da sıkıntı olmaz bu sefer :26:

napsak da şu üşengeçliği atsak kız, kpss çalışmadan olmaz kii :18:

evett kocaman oldukk herkes aktif olur inşallah da sıkıntı olmaz bu sefer :26:

napsak da şu üşengeçliği atsak kız, kpss çalışmadan olmaz kii :18:

Şu okul bi kapansın ben anca öyle başlarım canım :) Bi rahatlamam lazım kafamı toparlayabilmem için :)

Bişi sorcam ben genelde telefondan giriyorum göremedim. Zorunlu hediyeler için anket açıldı mı? Neye karar verdik şimdi?

bende haziran 11 den sonra boşum o zaman daha sıkı çalışırım da 1 ay yetmez diye şimdiden biraz bakmam lazım diyorum :26:

valla canım ben yokken neler konuşuldu bilmiyorum o yuzden bu soruya cevap veremiyorum malesf :26:

Bende evde öylece duran kullanmadığım kıyafetleri takıları falan koymuştum ama pazarlamayı yapamadım sanırım çoğu sıfır ürünlerdi yoksa

zaten alıpta giyilmeyenler o kadar çokkiii ama ben bi istediğim gibi 37 numara babet bulaamdım

ay ne güzel konuşmalar varmış burda sabahtan beri boş boş geziniyorum canım sıkıldı işte yokbiri de hadi gidelim kapatalım şirketi demiyor

İyiyim canım Saol sen nasilsin

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…