Yaza Merhaba Çekilişi

ne gibi bi sorun çıkabilir kiii :26:

ayyy bi an önce belli olsun şu kurbanlar ben hediye hazırlamayı çooook severimmm

Kızlar kandili yazdım ama bayramı yazmadım sanırım.

Hepinizin Emekçi İşçi Bayramı kutlu olsun

ne gibi bi sorun çıkabilir kiii :26:

ayyy bi an önce belli olsun şu kurbanlar ben hediye hazırlamayı çooook severimmm

Yapmayı planladığım şey biraz uğraş istiyor canım ve zaman gerek yetiştiremezsem yada yapar içime sinmezse gönderemeyebilirim. O yüzden dedim :) O olmazsa her kurbanıma yaptığım gibi minik ahşap bi obje yaparım ona da :)

akşam edemedim bugün genel herkes izinli nerdeyse ben çalışıore
sıkıntıdan patlıcam

Özel sektör mü canım? niye tatil yapmazlar ki resmi tatillerde anlamıyorum Gerçi büyük konuşmayayım işe başladığımda başıma gelir falan

benim annem de ahşap boyamayla ilgileniyor, çok güzel oluyor yaa, asla aynısı olmuyor 2. kez yapmaya çalışsan da aynısını, yani o üründen dünyada bi tek sende oluyor

aaa en güzel zamanlar ya ne okuyosun canım ?
Mühendislik canım. bu sene bitecekti ne güzel bi sene uzattım. Sıkıldım ben ya ilerde nasıl hatırlıcam bilmiyorum da bitse de gitsem diye bakıyorum artık.

benim annem de ahşap boyamayla ilgileniyor, çok güzel oluyor yaa, asla aynısı olmuyor 2. kez yapmaya çalışsan da aynısını, yani o üründen dünyada bi tek sende oluyor

El emeği var güzel olmaz mı canım ya :) Çok zevkli dert tasa kalmıyor onlarla ilgilenirken :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…