Yaza Merhaba Çekilişi

naz , meltem Allah kabul etsin oruçlarınızı , ben de 8 mart hediyeler topiğinii inceledm az önce ne güzel ya özendim bir an önce kurbanım belli olsa da hediyelerimi araştırmaya almaya başlasam minik metal kutulara konulan hediyeleri çok beğendim öyle kutu bulabılırsem kurbanıma o şekilde göndermek ıstyrm ben de

merhaba teşekkür ederimm

o zaman katilimi seçtim ben benim katilim sen ol

saol canım seninde kandilin mübarek olsun bende ondan heycanlandımm önceden beni unutmayın diye tehdit bile ettimmm

Asmu yok canım..
Kim yanlış tahminler de bulunacak dedim,bayrağı sana devrediyorum dedi.
Birde güzel bir basın açıklaması yaptı.

neden yokmuş kiii o olmadan olmaz ya bana nee asmu istiyorummm :84: :84:

merhaba teşekkür ederimm

o zaman katilimi seçtim ben benim katilim sen ol

bilmem belki de ben olurum her şey cumartesi ortaya çıkacaaaak
saol canım seninde kandilin mübarek olsun bende ondan heycanlandımm önceden beni unutmayın diye tehdit bile ettimmm

aynen valla kaç çekiliştir hediyelere bakıyorum hayran hayran bu sefer koştum katıldım arkadaş listenden biri katılmadığı sürece zor farkediliyor ,
ben forumda yeni yeni aktif oluyrm once bit pazarı ardından yemek yarışması şimdi çekiliş deniyrm hepsini

bende bit pazarını yeni deniyorum kitap çekilişine katıldımm ben ama çok sohbet yoktuu ordaa benim katilim senn olll

bende bit pazarını yeni deniyorum kitap çekilişine katıldımm ben ama çok sohbet yoktuu ordaa benim katilim senn olll

benim dükkandan istediğin ne varsa gönderrm katilin olursam tabi yepyeni hediyelerini de alırım az önce senin dükkana uğradım satışlar artmış bol kazançlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…