Yaza Merhaba Çekilişi

kızlar herkese selamlaarr :KK3::KK3:

geçen çekilişten beni tanıyanlar olsa da tanımayanlar için kısa bir özet geçeyim, akşam da tanıtım topiğinde uzun bir özet geçerim :KK53:

28.5 yaşındayım ( haziran 6 ya kadar 29 olmak yok :KK47: ) sakarya da yaşıyorum, mimarım, ismim nurdan :KK42: haftada 2 gün ankaraya gitme zorunlulugum oldugu için bazı günler aranızdan kaybolacvagım, ama döndükten sonra mutlaka yetişirim size :KK34:

sohbet ettikçe daha çok tanırız zaten birbirimizi ama benim şuan odamı toplamam lazım :KK30: o yuzden bir süre daha musade istiyrum :KK55:

bu arada herkese hayırlı kandiller, dilerim tüm dualarınız kabul olur :KK42:
Nazzzzzz kuzumm hoşgeldinnnn..:KK52:
Sensiz olmazdı bu çekiliş,kimi kandırırdım yoksa..:KK53:

ben de bu çekilişe katılmak istiyorummm :KK16:

şimdi ne yapmam gerekiyor :26:

bakk demkki birbirimizi tanıtım topiğinden ögreniyozzz :26::26::26::26:

öğreniyoruz ya canım önemli olan o :KK16::KK16:

Nazzzzzz kuzumm hoşgeldinnnn..:KK52:
Sensiz olmazdı bu çekiliş,kimi kandırırdım yoksa..:KK53:

bu çekilişte bütün kandırıkçıları tek tek ifşa edecegim zaten :KK19: kimseyi kandıramayacaksınız :KK20:

:KK33::KK33:

Selamun aleykum hatunlar.Hepinizin simdiden regaip kandili mübarek olsun.Rabbim dualarinızı hayırlısıyla kabul etsin.Bizleride unutmayin dualarda.Nasılsınız keyifleriniz nasıl.Benim biraz moralim bozuk kendime bir bilezik yapabildiydim sadece calismaya basladigimdan beri maasim hep ceyizlere gitti az kaldi bitmesine.Ama kredi kartim full doluydu Hic bisey anlauamiyodum maasimdan bende bugun bilezigimi bozup karti odedim komple karti kapaticam.Altin yuksekken almistim bilezigi 1910 tlye 1615 e bozdum oyuzden baya uzuldum :KK43:(
aleykum selam canim senin de kandilin mübarek olsun uzme canını ALLAH in izniyle daha iyisini alırsın canım benim

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ben de bu çekilişe katılmak istiyorummm :KK16:

şimdi ne yapmam gerekiyor :26:

yaşassııınnnnnnn :KK76::KK76::KK76:

şimdi canımcım ben seni tanıdıgımdan dolayı arkadaşlar zorluk çıkarmaz zaten :KK37: topik sahibi arkadaşa ismini, telefon numaranı ve adresini gönder :KK34: daha sonra da ilk sayfada linki bulunan tanıtım topiğine kendini ve nelerden hoşlandıgıonı anlatan bir yazı yaz :KK34: sonra da takıl bize hayatını yaşa :KK55:

iyiyimmm :KK16::KK16: oruçluyum birazdan yıkılmaya başlarım kesin :KK37:

ve odamı toplamam lazım, odada kendimi kaybetmekten korkuyorum :18:

bende oruçluyuum canım bende sallanmaya başladım bari internete vakit geçiriyim dedim ALLAH KABUL ETSİiN Bu aradaa

X