Yaza Merhaba Çekilişi

Sana ne oldu canim kargo da problem mi var?

Ya bugün hukuk finalim vardı hoca yoklamaya önem vermiyorum formaliteden dedi bende baya devamsızlık yaptım dün çalışıyordum bide ne göreyim devamsızlıktan bırakmış :/ şok oldum

heyy allahım yaaa neyse kuzum olmuşun çaresi yok seneye ona göre inanmazsın hocanın dediklerine

Sana ne oldu canim kargo da problem mi var?

umarım çıkmaz, eğer yarına kadar şehrime gelmezse ankarada olacagım o yuzden nasıl olacak hiç bilmiyorum :18:

anladım canım kısmet olsun geç olsunda güç olmasın..

ayyy iyiki korkutmadın zor işmiş
ayrıca üni.de hocaların sözüne asla inanmamak lazım...
egolarına göre hareket ediyolar malesef...

Öyle bişey demedim diyo şimdi de çok üzüldüm ya gitti boşu boşuna bi dersim

Evden bi baskasi alir canim sen olmazsan ama gec kavusursun hediyelerine

Yok cnm burdayııım.Ben hediyelerimi aldımda kurbnım daha almadıkii bende heycanla bekliyorumm acaba beğencekmi dieeee
Hem diğer arkadaşlarınkileride merakla bekliyorum.Ayrıcaaa gelicek çekilişide heycanla bekliyorum burdan sohbet ederizzzz

anladım canım kısmet olsun geç olsunda güç olmasın..

amin inşallah canım

Öyle bişey demedim diyo şimdi de çok üzüldüm ya gitti boşu boşuna bi dersim

Evden bi baskasi alir canim sen olmazsan ama gec kavusursun hediyelerine

evden bi başkası alamıyor malesef canım, kardeşim ananemlerde kalıyor çalıştıgı için, babam da ancak gece yatmaya geliyor eve bakalım yarın gelirse hiç sorun olmayacak inşalah

Aaa o zaman insallah sen gitmeden getirirler :/ katiline dedin mi daha erken gonderseydi keşke

Aaa o zaman insallah sen gitmeden getirirler :/ katiline dedin mi daha erken gonderseydi keşke

canım benm ankaraya erken gitmem gerektigi yeni belli oldu, o arada kargoya vermişti zaten :26: bide zaten kendi sıkıntıları da varmış kıyamam ben ona tamamen benm hatam yani, inşallah gelir

canım benm ankaraya erken gitmem gerektigi yeni belli oldu, o arada kargoya vermişti zaten :26: bide zaten kendi sıkıntıları da varmış kıyamam ben ona tamamen benm hatam yani, inşallah gelir

Anladim şimdi canım :) geç olsun güç olmasın sag salim ulassinda sana :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…