Yaza Merhaba Çekilişi

Kuzular rahatsızmı ettiler canım seniiiiii.Yerimki ben onlarıı:KK16:

valla onlar mı beni rahatsız etti ben mi onları bilmiyorum :KK31:
öğlen bankamatiğe gitmem gerekiyodu ziraatin bankamatiği de uzak..
herşeyede uzak diyom da aslında uzak değil..
şu anki durumuma göre bana uzak geliyo çok yürümemem lazım..
çokta yavaş yürüdüm ama...
gittim dönerken dönemedim sancı girdi..arkadaşımı arıycaktım gel beni al diye..
biraz köşede bekledim sonra zar zor geldim..
hala sancım var..
doktorda bana çarşı pazar dolanma demişti zaten..
öyle yani :KK43:

adı yok kurbanımın :) bakalım hanginize gelcek süpriz

canım o topikte hediye paylaşıyoruz ya muhabbeti burda yapalım..
valla bi dahaki çekilişi ramazanda yapalım bayrama da hediyeleri yollayalım dedik..
bayram çekilişi olur adıda..
ama başka bir organizatör bulalım ben o zamana zorlanabilirim hamilelikten ötürü...

enemmm ben 5 dk engeli olmadan habire mesaj atabiliyommm kk pro olmanın avantajı mı bu acabaaa:KK52:
anam bilsem çekilişten önce olurdum pro 5dk geçsinde mesaj atıyım diye millete kurbanını diye sabaha kadar uyumadım :KK1:
başka ne avantajları var biliyomusunuz???
bende pro olcammmm soma yardımı için ama lütfen biri bana havale için isim soyisim versin o karttan çektirsin malum bnm kartım yok
nasıl birbirinize mi çıktınız aaaaa şansa bak be :122::122::122::111:
oda bişeymi benimde katilimin katili benim kurbanım haha tekerleme gibi oldu ya

dün konuştuk zaten canım, cumartesi günü şehre gelirmiş kargo, pazartesi bizim buraya dagıtılırmış, tek umudum yarın gündüz gelmesi kargonun, bende takip edip gider alırım merkezden, eğer böyle olmazsa napğacam bilmiyorum, hala düşünüyorum :26:
kızlar ben ptt ile yolladım hemde beste aksam 9da ızmırde olmus kargo sabah 10 dada teslim edilmiş çok şaşırdım yanı ulasır kargo tkp nodan takıp edebılırsınız

canım o topikte hediye paylaşıyoruz ya muhabbeti burda yapalım..
valla bi dahaki çekilişi ramazanda yapalım bayrama da hediyeleri yollayalım dedik..
bayram çekilişi olur adıda..
ama başka bir organizatör bulalım ben o zamana zorlanabilirim hamilelikten ötürü...
ayyy bebişşş gelio deseneee o zaman inş sen çıkarsın bana bide kızın olsa tadından yenmez anamm heycanlandım bak şimdii
ama bi an önce katılımları tamamlayalım ben şimdiden hediye almak istiyorum yaa ben alıp alıp atayım kenera o zaman alışkanlık yaptı bende
bu arada bu kadar birbirini tanımayan kişiyi mutlu etmeye vvesile ettiğin için sana çokkk teşekkür ederim bu kızların hepsi birbirinden şeker yahuuu :KK16::KK16::KK16:

Son düzenleme:
ayyy bebişşş gelio deseneee o zaman inş sen çıkarsın bana bide kızın olsa tadından yenmez anamm heycanlandım bak şimdii
ama bi an önce katılımları tamamlayalım ben şimdiden hediye almak istiyorum yaa ben alıp alıp atayım kenera o zaman alışkanlık yaptı bende
bu arada bu kadar birbirini tanımayan kişiyi mutlu etmeye vvesile ettiğin için sana çokkk teşekkür ederim bu kızların hepsi birbirinden şeker yahuuu :KK16::KK16::KK16:

bende sizi tanıdığım için çok mutluyum canım..
şu çekilişi alnımızın akıyla bi bitirelimde diğerine başlarız ondan sonra :KK1:

bende sizi tanıdığım için çok mutluyum canım..
şu çekilişi alnımızın akıyla bi bitirelimde diğerine başlarız ondan sonra :KK1:

evet neyseki ben sıramı savdım benimkilerde pzrtsdn sonra gelir heralde bnm dünya güzeli katilimde hastaymış :2:

Sevgili katilim isyanlarıma dayanamadı, mesaj attı:KK52::KK52::KK52::KK52:

Haftasonu hazırlıklarını tamamlayıp gönderecekmişşşşşşş:KK31:

İsyanlarıma dayanamadı tab.:KK9:

hediyelerim geldiiiii :)))

katilciiiiiiim elif190; mükemmel bir zevk ..ve nasıl bir gönlü bol insan :))

özellikle mektubun o kadar içten ki...sana ne desem duyglarımı nasıl anlatsam bilemiyorum...

iş yerime gelen kocaman bir kutu...
tüm herkes şaşkın ve meraklı...
kızlarla beraber baktık hediyelerine...ben dahil herkesi mest ettin zevkine....

çok çok teşekkür ederim....:)))
seni daha yakından tanımak istiyorum :)))) çok teşekkür ederim :))
canımm nasıl sevindim beğenmene:):) yemin ederim senden daha mutlu oldum..
Gözünaydın kayacans:KK16:
Elifcim kesene bereket:KK54:

canım sağol. heppimizin kesesine bereket:):)

benim hedeiyelerim de yoldaymış... birazdan istanbula yola çıkıcaz. tek tek elemek istiyorum katil adaylarını ama vaktim yok:KK43: katilim çok ağlattın be acı biraz.. nerdesin!!!:))

Benim kurbanımmm gamzelide hediyelerine kavuşmuş bulunmaktaaaa:KK16:

sa kizlar..
katiller bir bir belli oluyor..zeynep ve lavin umudumda gitti. mis gamzelide bekar demisti kanimca :KK43:
hastayim buraya bakiorm kim katilim bir selam gondersin :KK43:

X