Yaza Merhaba Çekilişi

sagolun kizlar. alinti yapamadim. havalardan sanirim. bunyemde zayif olunca. :KK43:

naz.canim izmitteyim. annem.sagolsn bakio bana :)

zeyneppp benim sanirim katilim yok :KK43:

sagolun kizlar. alinti yapamadim. havalardan sanirim. bunyemde zayif olunca. :KK43:

kıyamam ben sanaaa :KK14::KK14: neyse ki annenin yanındaymışsın, yoksa çorbayı kapıp geleyim diyecektim :KK1:

hediyelerimi paylaştımmmmmmmmm :KK52::KK52::KK52::KK52:

Yekta nın kesesine bereket hepsi çok güzeller :KK16: güzel günlerde kullan canım sen dee :KK16::KK16:

kıyamam ben sanaaa :KK14::KK14: neyse ki annenin yanındaymışsın, yoksa çorbayı kapıp geleyim diyecektim :KK1:

Yekta nın kesesine bereket hepsi çok güzeller :KK16: güzel günlerde kullan canım sen dee :KK16::KK16:

eveeeeeet, her birisine aşık oldum resmeeen :KK16::KK16::KK16:

benim en yakın arkadaşım olsa bu kadar tutturamazdı zevkimii :KK16:

Kızlar hediyelerim geldi hepsine bayıldım hilalin kesesine bereket hepsi çok güzeller yükledim sayfaya muhakkak bakın :) :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Katilim beni unutmadin di mi :KK43: iletişime de gecmedin hiç

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ben buldum katilimi.

Birazdan açıkliicimmmmm

kimmişşş:26::26:

Geçmiş olsun canım hasta oluncak havalar dikkat etmek lazım özellıkle bu dönemde

canım o topikte hediye paylaşıyoruz ya muhabbeti burda yapalım..
valla bi dahaki çekilişi ramazanda yapalım bayrama da hediyeleri yollayalım dedik..
bayram çekilişi olur adıda..
ama başka bir organizatör bulalım ben o zamana zorlanabilirim hamilelikten ötürü...
Beni unutmayın gerçi buralarda olucam ama belki görmem ben artık hep katılıcam çok zevk aldım çekilişten harika oldu :KK3::KK3:
bende pro olcammmm soma yardımı için ama lütfen biri bana havale için isim soyisim versin o karttan çektirsin malum bnm kartım yok[/SIZE][/COLOR][/FONT][/I][/B]
Canım o yardım konusunda rofleli_kedi diye nickli bir arkadaş var hatta konuya yazmış yardımcı olabilirim diye.Banada o yardımcı oldu ona gönderdim o halletti sagolsun ama nicki dogru yazmamış olabilirim 1 2 harf eksık olabılır konunun ılk sayfasında var adı

kimmişşş:26::26:

Geçmiş olsun canım hasta oluncak havalar dikkat etmek lazım özellıkle bu dönemde

Beni unutmayın gerçi buralarda olucam ama belki görmem ben artık hep katılıcam çok zevk aldım çekilişten harika oldu :KK3::KK3:

Canım o yardım konusunda rofleli_kedi diye nickli bir arkadaş var hatta konuya yazmış yardımcı olabilirim diye.Banada o yardımcı oldu ona gönderdim o halletti sagolsun ama nicki dogru yazmamış olabilirim 1 2 harf eksık olabılır konunun ılk sayfasında var adı

pro olunca ne oluyor?
ne gibi avantajlarımız var?

pro olunca ne oluyor?
ne gibi avantajlarımız var?

imza falan koyabiliyosun mesaj yazmak için 5 dk beklenmiyor başka faydasını bılmıyorum valla :) Ama soma için site yardım topluyor şuan normal pro üyelik fiyatını yatırıyorsun onlar somaya gidiyor pro uyelık verıyorlar sana asıl amaç somaya yardım

X