Yaza Merhaba Çekilişi

evet bendimmm :emir_bebek::emir_bebek::KK1: iyi sakladım ama kendimi :KK53:
evet bir de sana sordum yok hamile değilim dedin uyanık seni :KK9::KK9:
kaç yaşındaydın canım :KK23::KK23::KK23:
geçen çekilişte mevzusu geçmişti canım, ben daha karşı komşumuzu hiç görmedim mesela, o kadar alakamız yok komşularımızla :KK47:

ayy geçen çekilişte de tam ben evde kargoyu beklerken dedemi mr a götürmek zorunda kalıp kaçırmıştım, şimdi de böyle şeyler oluyor :KK47: katılmayacagım ben bi daha çekilişe :KK14:

hadi yaaa şansa bak :KK50::KK50:

keşke annenlerin falan adresini verseydin sende :26:

hadi yaaa şansa bak :KK50::KK50:

keşke annenlerin falan adresini verseydin sende :26:

kuzum ben pazartesi günü toplantı olup da pazardan gidecegimi yeni öğrendim hiç aklıma gelmedi o yuzden :26: yoksa ankaradan arkadşaımın yurdun adresini verirdim, benden önce varırdı kargom oraya ama bilemedim işte :KK50: şans işte bakalım, yarın gelir de belki boşuna burda sizin kafanızı şişirdigimle kalırım :26:

kuzum ben pazartesi günü toplantı olup da pazardan gidecegimi yeni öğrendim hiç aklıma gelmedi o yuzden :26: yoksa ankaradan arkadşaımın yurdun adresini verirdim, benden önce varırdı kargom oraya ama bilemedim işte :KK50: şans işte bakalım, yarın gelir de belki boşuna burda sizin kafanızı şişirdigimle kalırım :26:

hımm hadi bakalım inşallah gelir bence ara kargo firmasıyla anlat durumu erken getirsinler :KK31::KK31:

hımm hadi bakalım inşallah gelir bence ara kargo firmasıyla anlat durumu erken getirsinler :KK31::KK31:

canım akdeniz taraflarından bi yerden sakarya ya geliyor kargo, normal 2 günde gelmesi :26: adamlar bana özel kargomu nasıl erken getirtsinler ki :26:

canım akdeniz taraflarından bi yerden sakarya ya geliyor kargo, normal 2 günde gelmesi :26: adamlar bana özel kargomu nasıl erken getirtsinler ki :26:

:KK53: ne biliyim hızlandırırlar en azından yada ara teslimat adresini değiştirtt :26:

:KK53: ne biliyim hızlandırırlar en azından yada ara teslimat adresini değiştirtt :26:

öyle olur mu yaa :26: ne bilsinler ki o kargonun gelecegi nurdanın ben oldugumu :26: bak eger yarın gün içinde gelmezse denerim bunu, ankaraya getirttirim artık napalım :26:

öyle olur mu yaa :26: ne bilsinler ki o kargonun gelecegi nurdanın ben oldugumu :26: bak eger yarın gün içinde gelmezse denerim bunu, ankaraya getirttirim artık napalım :26:

o kadarda değilde en azından evine yakın birisinin adresini verirsin :KK31::KK31:

ramazanda ben kendimden geçiyorum genelde, baya bi baygın oluyorum ama hediyenin gazına gezer dolaşırım belki biraz :KK53:

kurbanımm :KK16::KK16: çok düşündüm ben aslında seni değiştirmeyi, sana surpriz olsun heyecan olsun diye ama sen istemeyince, burcuyla bile konuştuk hatta, değiştirmiş numarası yapayım bari diye karar verdik en son :KK1: yoksa sana baya büyük supriz gelecekti de hamilesin diye kıyamadım :emir_bebek:

hehe olsun böyle de çok heyecanlıydı bi ara değiştirdiğine inandım zaten :KK1:

hehe olsun böyle de çok heyecanlıydı bi ara değiştirdiğine inandım zaten :KK1:

Kızlaaaaarrr öncelikle buradan bu çekilişi düzenleyen ve birbirimizle tanışmaya güzel arkadaşlıklar kurmaya vesile olan zeyy88'e çok teşekkür ediyorum. İyiki katılmışım çekilişe inşaAllah bir sonraki bayram çekilişinide iple çekiyorummm:KK16:. Hepinize teşekkürlerrrr

biri bitmeden yeni bir çekiliş mi konuşuluyor hanımlar:KK9::KK9:bende organize edebilirim bayram çekilişimizi:KK16:

Hediyeleri gördükçe gaza geliyoruz:KK60::KK60::KK60::KK60::KK60:

evet çok gaza geldik :KK52:

dün konuştuk zaten canım, cumartesi günü şehre gelirmiş kargo, pazartesi bizim buraya dagıtılırmış, tek umudum yarın gündüz gelmesi kargonun, bende takip edip gider alırım merkezden, eğer böyle olmazsa napğacam bilmiyorum, hala düşünüyorum :26:

canım senin kargo bu gece gelir bence yarın dağıtıma çıkar...yarın sabah erken saatte ara sen kargo firmasını...şu saatet kadar getiremiycekseniz ben gelip şubeden alıyım de...

geçen çekilişte mevzusu geçmişti canım, ben daha karşı komşumuzu hiç görmedim mesela, o kadar alakamız yok komşularımızla :KK47:

ayy geçen çekilişte de tam ben evde kargoyu beklerken dedemi mr a götürmek zorunda kalıp kaçırmıştım, şimdi de böyle şeyler oluyor :KK47: katılmayacagım ben bi daha çekilişe :KK14:

yok öyleee katılıcaksın efendim :KK20:

Kızlaaaaarrr öncelikle buradan bu çekilişi düzenleyen ve birbirimizle tanışmaya güzel arkadaşlıklar kurmaya vesile olan zeyy88'e çok teşekkür ediyorum. İyiki katılmışım çekilişe inşaAllah bir sonraki bayram çekilişinide iple çekiyorummm:KK16:. Hepinize teşekkürlerrrr

:KK16::KK16: hediyelerini aldın diye kaçma ama buralarda ol muhabbet ediyoz işte ne güzel

evet çok gaza geldik :KK52:

canım senin kargo bu gece gelir bence yarın dağıtıma çıkar...yarın sabah erken saatte ara sen kargo firmasını...şu saatet kadar getiremiycekseniz ben gelip şubeden alıyım de...

yok öyleee katılıcaksın efendim :KK20:

:KK16::KK16: hediyelerini aldın diye kaçma ama buralarda ol muhabbet ediyoz işte ne güzel
benim katil şekerlikk miş hiç söylemiyosun :KK20::KK9::KK9:

X