Yaza Merhaba Çekilişi

:63::63: çekiliş yaparıuz buna da o zaman kim yapsın dıye :KK53::KK53:

hahahahha oldu gülüm :KK53:
tamam canım sen yap ama çekiliş kuralları üzerine el basıp yemin etcen kimseye katilini söylemicem diye:KK1:
bide günde en az 5 mesaj geliyo katlime şunu söylermisin kurbanıma bunu sorarmısın diye hahahaha
şu çekiliş bi bitsin mesaj kutumu boşlatcam vallaaa:KK1::KK1::KK1:

hahahahha oldu gülüm :KK53:
tamam canım sen yap ama çekiliş kuralları üzerine el basıp yemin etcen kimseye katilini söylemicem diye:KK1:
bide günde en az 5 mesaj geliyo katlime şunu söylermisin kurbanıma bunu sorarmısın diye hahahaha
şu çekiliş bi bitsin mesaj kutumu boşlatcam vallaaa:KK1::KK1::KK1:

:KK53: ben resti çekerim özel mesaja kapatırım kimse soramaz katilini ahahah :KK60:

bakarız canım konuşuruz tabiki :KK16::KK16:

Selam kızlar giremedim carsambadan beri dün bütün gün okuldaydim canım çıktı resmen. Bugün keyfim yok biraz sizler nasılsınız

o kadarda değilde en azından evine yakın birisinin adresini verirsin :KK31::KK31:

bakalım bi yarın olsun da bakacagım artık :26:

hehe olsun böyle de çok heyecanlıydı bi ara değiştirdiğine inandım zaten :KK1:

sadece bir ara mı :26: hep inandıramadım mı seni :26:

canım senin kargo bu gece gelir bence yarın dağıtıma çıkar...yarın sabah erken saatte ara sen kargo firmasını...şu saatet kadar getiremiycekseniz ben gelip şubeden alıyım de...

yok öyleee katılıcaksın efendim :KK20:

katilime pazartesi onların bulundugu yere dagıtım olur demişler, sanırım yarın dagıtıma çıkamaz bu durumda :26: ama bu gece gelirse ben yarın gider firmadan alırım o süper olur işte :119: ağzın bal yesin diyecem olmayacak, agzın limon yesin zeynebim :KK33:

hep kargolarım problemli oluyor, belki de katılmam protesto ederim bütün firmaları :KK19::KK33:

bakalım bi yarın olsun da bakacagım artık :26:

sadece bir ara mı :26: hep inandıramadım mı seni :26:

katilime pazartesi onların bulundugu yere dagıtım olur demişler, sanırım yarın dagıtıma çıkamaz bu durumda :26: ama bu gece gelirse ben yarın gider firmadan alırım o süper olur işte :119: ağzın bal yesin diyecem olmayacak, agzın limon yesin zeynebim :KK33:

hep kargolarım problemli oluyor, belki de katılmam protesto ederim bütün firmaları :KK19::KK33:

başlarda hiç inanmadım ama sona doğru başkasından bekliyodum açıkçası :KK52:
protesto yerine katiline sölicen şu günler kargoya ver diye ya da tanıtım topiğinde yazcan bi dahaki sefere :KK16:

başlarda hiç inanmadım ama sona doğru başkasından bekliyodum açıkçası :KK52:
protesto yerine katiline sölicen şu günler kargoya ver diye ya da tanıtım topiğinde yazcan bi dahaki sefere :KK16:

heh iyi bari en heyecanlı zamanda kandırabilmişim seni :KK1::KK1:

ben bi dahaki sefere katilimin yanına gidip alacam hediyelerimi mecburi, yoksa kargo firmaları beni hiç sevmiyor :KK14:

bu bide önceden görebildigim bişey degildi canım malesef, toplantı yeni belli oldu, gitme işi yeni çıktı o yuzden :26: yoksa katilimi de dün gerdim, ona da üzüldüm :KK14:

neden keyfin yokk :26:

Ya bugün hukuk finalim vardı hoca yoklamaya önem vermiyorum formaliteden dedi bende baya devamsızlık yaptım dün çalışıyordum bide ne göreyim devamsızlıktan bırakmış :/ şok oldum :KK43:

dediğin hiç bişeymiş o kadar söyliyim bide geçen çekilişte kaç kişiydik bilmiyorumda buda 32 kişiydik biraz zor oldu...

Gözünü korkutmayayim diye demedim bişey :KK70:

X