Yaza Merhaba Çekilişi

bakalım bi yarın olsun da bakacagım artık :26:

sadece bir ara mı :26: hep inandıramadım mı seni :26:

katilime pazartesi onların bulundugu yere dagıtım olur demişler, sanırım yarın dagıtıma çıkamaz bu durumda :26: ama bu gece gelirse ben yarın gider firmadan alırım o süper olur işte :119: ağzın bal yesin diyecem olmayacak, agzın limon yesin zeynebim :KK33:

hep kargolarım problemli oluyor, belki de katılmam protesto ederim bütün firmaları :KK19::KK33:

Sana ne oldu canim kargo da problem mi var?

Ya bugün hukuk finalim vardı hoca yoklamaya önem vermiyorum formaliteden dedi bende baya devamsızlık yaptım dün çalışıyordum bide ne göreyim devamsızlıktan bırakmış :/ şok oldum :KK43:

heyy allahım yaaa :KK47: neyse kuzum olmuşun çaresi yok seneye ona göre inanmazsın hocanın dediklerine :KK50:

Sana ne oldu canim kargo da problem mi var?

umarım çıkmaz, eğer yarına kadar şehrime gelmezse ankarada olacagım o yuzden nasıl olacak hiç bilmiyorum :18:

heh iyi bari en heyecanlı zamanda kandırabilmişim seni :KK1::KK1:

ben bi dahaki sefere katilimin yanına gidip alacam hediyelerimi mecburi, yoksa kargo firmaları beni hiç sevmiyor :KK14:

bu bide önceden görebildigim bişey degildi canım malesef, toplantı yeni belli oldu, gitme işi yeni çıktı o yuzden :26: yoksa katilimi de dün gerdim, ona da üzüldüm :KK14:

anladım canım kısmet olsun geç olsunda güç olmasın..

Ya bugün hukuk finalim vardı hoca yoklamaya önem vermiyorum formaliteden dedi bende baya devamsızlık yaptım dün çalışıyordum bide ne göreyim devamsızlıktan bırakmış :/ şok oldum :KK43:

Gözünü korkutmayayim diye demedim bişey :KK70:

ayyy iyiki korkutmadın zor işmiş :KK1:
ayrıca üni.de hocaların sözüne asla inanmamak lazım...
egolarına göre hareket ediyolar malesef...

heyy allahım yaaa :KK47: neyse kuzum olmuşun çaresi yok seneye ona göre inanmazsın hocanın dediklerine :KK50:

umarım çıkmaz, eğer yarına kadar şehrime gelmezse ankarada olacagım o yuzden nasıl olacak hiç bilmiyorum :18:

Öyle bişey demedim diyo şimdi de :KK43: çok üzüldüm ya gitti boşu boşuna bi dersim :KK43:

Evden bi baskasi alir canim sen olmazsan ama gec kavusursun hediyelerine :KK43:

evet çok gaza geldik :KK52:

canım senin kargo bu gece gelir bence yarın dağıtıma çıkar...yarın sabah erken saatte ara sen kargo firmasını...şu saatet kadar getiremiycekseniz ben gelip şubeden alıyım de...

yok öyleee katılıcaksın efendim :KK20:

:KK16::KK16: hediyelerini aldın diye kaçma ama buralarda ol muhabbet ediyoz işte ne güzel

Yok cnm burdayııım.Ben hediyelerimi aldımda kurbnım daha almadıkii bende heycanla bekliyorumm acaba beğencekmi dieeee:KK16:
Hem diğer arkadaşlarınkileride merakla bekliyorum.Ayrıcaaa gelicek çekilişide heycanla bekliyorum burdan sohbet ederizzzz

anladım canım kısmet olsun geç olsunda güç olmasın..

amin inşallah canım :KK31:

Öyle bişey demedim diyo şimdi de :KK43: çok üzüldüm ya gitti boşu boşuna bi dersim :KK43:

Evden bi baskasi alir canim sen olmazsan ama gec kavusursun hediyelerine :KK43:

evden bi başkası alamıyor malesef canım, kardeşim ananemlerde kalıyor çalıştıgı için, babam da ancak gece yatmaya geliyor eve :KK50: bakalım yarın gelirse hiç sorun olmayacak inşalah :KK31:

amin inşallah canım :KK31:

evden bi başkası alamıyor malesef canım, kardeşim ananemlerde kalıyor çalıştıgı için, babam da ancak gece yatmaya geliyor eve :KK50: bakalım yarın gelirse hiç sorun olmayacak inşalah :KK31:

Aaa o zaman insallah sen gitmeden getirirler :/ katiline dedin mi daha erken gonderseydi keşke

Aaa o zaman insallah sen gitmeden getirirler :/ katiline dedin mi daha erken gonderseydi keşke

canım benm ankaraya erken gitmem gerektigi yeni belli oldu, o arada kargoya vermişti zaten :26: bide zaten kendi sıkıntıları da varmış kıyamam ben ona :KK16: tamamen benm hatam yani, inşallah gelir :KK31:

canım benm ankaraya erken gitmem gerektigi yeni belli oldu, o arada kargoya vermişti zaten :26: bide zaten kendi sıkıntıları da varmış kıyamam ben ona :KK16: tamamen benm hatam yani, inşallah gelir :KK31:

Anladim şimdi canım :) geç olsun güç olmasın sag salim ulassinda sana :)

Ayneeen bu durumdayimm :KK51:

$IMG_681682493873531.jpeg

X