Yaza Merhaba Çekilişi

çekiliş yaparıuz buna da o zaman kim yapsın dıye

hahahahha oldu gülüm
tamam canım sen yap ama çekiliş kuralları üzerine el basıp yemin etcen kimseye katilini söylemicem diye
bide günde en az 5 mesaj geliyo katlime şunu söylermisin kurbanıma bunu sorarmısın diye hahahaha
şu çekiliş bi bitsin mesaj kutumu boşlatcam vallaaa

ben resti çekerim özel mesaja kapatırım kimse soramaz katilini ahahah

bakarız canım konuşuruz tabiki

Selam kızlar giremedim carsambadan beri dün bütün gün okuldaydim canım çıktı resmen. Bugün keyfim yok biraz sizler nasılsınız

o kadarda değilde en azından evine yakın birisinin adresini verirsin

bakalım bi yarın olsun da bakacagım artık :26:

hehe olsun böyle de çok heyecanlıydı bi ara değiştirdiğine inandım zaten

sadece bir ara mı :26: hep inandıramadım mı seni :26:

katilime pazartesi onların bulundugu yere dagıtım olur demişler, sanırım yarın dagıtıma çıkamaz bu durumda :26: ama bu gece gelirse ben yarın gider firmadan alırım o süper olur işte :119: ağzın bal yesin diyecem olmayacak, agzın limon yesin zeynebim

hep kargolarım problemli oluyor, belki de katılmam protesto ederim bütün firmaları

başlarda hiç inanmadım ama sona doğru başkasından bekliyodum açıkçası
protesto yerine katiline sölicen şu günler kargoya ver diye ya da tanıtım topiğinde yazcan bi dahaki sefere

başlarda hiç inanmadım ama sona doğru başkasından bekliyodum açıkçası
protesto yerine katiline sölicen şu günler kargoya ver diye ya da tanıtım topiğinde yazcan bi dahaki sefere

heh iyi bari en heyecanlı zamanda kandırabilmişim seni

ben bi dahaki sefere katilimin yanına gidip alacam hediyelerimi mecburi, yoksa kargo firmaları beni hiç sevmiyor

bu bide önceden görebildigim bişey degildi canım malesef, toplantı yeni belli oldu, gitme işi yeni çıktı o yuzden :26: yoksa katilimi de dün gerdim, ona da üzüldüm

neden keyfin yokk :26:

Ya bugün hukuk finalim vardı hoca yoklamaya önem vermiyorum formaliteden dedi bende baya devamsızlık yaptım dün çalışıyordum bide ne göreyim devamsızlıktan bırakmış :/ şok oldum

dediğin hiç bişeymiş o kadar söyliyim bide geçen çekilişte kaç kişiydik bilmiyorumda buda 32 kişiydik biraz zor oldu...

Gözünü korkutmayayim diye demedim bişey

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…