Yaza Merhaba Çekilişi

Bekleyiver hediyelerini:KK47::KK47:ankaraya gitmek yok:KK53:

bekleyemem ki pazartesi sabah toplantı var :26: pazar gününden gitmem lazım mutlaka oradaki eve yerleşecegiz falan :26: yarın gündüz en azından bulundugum şehre gelirse çarşıya gider alırım firmadan, yoksa naparım hala bi çözüm bulamadım :26:

teşekkürrlerr lavinimmmm:KK16::KK16:

bende seni çooookkk seviyorummm olcammm tabisi senin olduğun gibiiii bebeğimmmm :KK16:
hepsi birbiirndenn güzell not yazmayı ben niye akıl edemedimmmm yaa :44::KK53: onlarr dahaa bi musmutlu ettii beniii :KK16:

Kuzumm mektubun yeter senin de :KK16: Bende sana çikolata almayı unuttuumm noolmuş yaniii :KK9:

bekleyemem ki pazartesi sabah toplantı var :26: pazar gününden gitmem lazım mutlaka oradaki eve yerleşecegiz falan :26: yarın gündüz en azından bulundugum şehre gelirse çarşıya gider alırım firmadan, yoksa naparım hala bi çözüm bulamadım :26:
Gelir canım merak etme:KK31:evde senden başka biri varsa o alır paketi olmazsa:26:

Gelir canım merak etme:KK31:evde senden başka biri varsa o alır paketi olmazsa:26:

işin kötüsü şu ki annem de benimle beraber kalıyor, babam zaten bütün gün evde olmuyor, kardeşim de çalıştıgı için ananemlerde kalıyor :KK53: yani haziranın ortasına kadar evde kimse olmayacak sayılır :KK50:

Hmm katiline duyur bu durumu bence tatlım:KK31:

dün konuştuk zaten canım, cumartesi günü şehre gelirmiş kargo, pazartesi bizim buraya dagıtılırmış, tek umudum yarın gündüz gelmesi kargonun, bende takip edip gider alırım merkezden, eğer böyle olmazsa napğacam bilmiyorum, hala düşünüyorum :26:

dün konuştuk zaten canım, cumartesi günü şehre gelirmiş kargo, pazartesi bizim buraya dagıtılırmış, tek umudum yarın gündüz gelmesi kargonun, bende takip edip gider alırım merkezden, eğer böyle olmazsa napğacam bilmiyorum, hala düşünüyorum :26:
Canım üzülme,olmazsa dönünce gider alırsın firmadan paketini:26:

canım komşuya falan teslim etsinler :26::26:

geçen çekilişte mevzusu geçmişti canım, ben daha karşı komşumuzu hiç görmedim mesela, o kadar alakamız yok komşularımızla :KK47:

ayy geçen çekilişte de tam ben evde kargoyu beklerken dedemi mr a götürmek zorunda kalıp kaçırmıştım, şimdi de böyle şeyler oluyor :KK47: katılmayacagım ben bi daha çekilişe :KK14:

X