Yaza Merhaba Çekilişi

erkek arkadaşım sınava başvuracak kpss askerde öğrenim bilgilerinin güncellenmesi lazım diplomanın aslımı olması gerek fotokopi olurmu onu öğrenmeye çalışıyorum sen :s
aslı gibidir olması gerek galiba..ben de yaptım başvurumu çok şükür rabbim hayırlara iletsin

ne sıkıcı bi gün oldu yaaa :105::105::105:
hiç geçmiyor zaman durdu resmen

bende çok sıkıldımmm Ben yokken herkes oluyo varken kimse yok
yahuuu ben de kusacam neredeyse sıkıntıdan

izmir coook sıcak buguuunnn bunaltıyor resmeenn :18::18:
mersin de çok sıcak mahvolduk ya (
hem sıkıcı hem sıcak

duyurucu oldum

izmir coook sıcak buguuunnn bunaltıyor resmeenn :18::18:

burayada yollayın az gömlek üzerinde hırka onun üzerindee trençkot la oturuyorum ve üşüyorumm hala

herkes aynı bugün demek

kızlaaar hediyelerinizden eklesenize burayaaa :)

sonra kimse neden çağırdı demesin..
true melinda amante geranio geliyor kabul ediyorum. diğer hatunlar siz bilirsiniz
Ivit ivit ivit geliyorum :))
Benimde suphelim falkonla margaritokin ikisi arasindayim:)
Katilim kimsin söyle ya :)
Erkek arkadaşım sınava başvuracak kpss askerde öğrenim bilgilerinin güncellenmesi lazım diplomanın aslımı olması gerek fotokopi olurmu onu öğrenmeye çalışıyorum sen :s

Aaa kpss başvuruları başladı mi? Bende girsem mi gitmesem mi bilemedim okul seneye bitecek.

Aaa kpss başvuruları başladı mi? Bende girsem mi gitmesem mi bilemedim okul seneye bitecek.

Lisanslar başladı tabi yrn son.Başvur kuzum zarar gelmez sana deneme olur

Kizlar ben geldim :) sabah yazamadim internet paketim bitmis eve gelince girebiliyorum bi tek. Bi saate çıkacam yine taksime gecicem kurbanima hediye bakicam:) ordan okula gidicem aksama konsere gidicem. Artik anca yarin yazarim aksama giremem diye düşünüyorum.

ohh ohh ne güzell benide götürsene bak ufak tefekte bişeyim çantana atar götürürsün yük olmam sna da pek

Enee kaciriyomusum desene az daha. Bugün bi arastirayim yarin basvurayim o zaman direk. Sagol canim :)

Nedemek kuzummmm

Iyi eğlenceler canım benim bizim yerimizede eğlen :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

offffffff taksimde benim yerime de gez noooluuurr çok özledim

Ahhh geronio bir Taksim aşığı olarak benim yerime de gez..bir aydır gitmiyorum,haftaya gideyim bari..

ohh ohh ne güzell benide götürsene bak ufak tefekte bişeyim çantana atar götürürsün yük olmam sna da pek

Nedemek kuzummmm

Iyi eğlenceler canım benim bizim yerimizede eğlen :)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi
Sağolun kizlar hepinizin yerine tepinicem gece :)
offffffff taksimde benim yerime de gez noooluuurr çok özledim

Ahhh geronio bir Taksim aşığı olarak benim yerime de gez..bir aydır gitmiyorum,haftaya gideyim bari..
Bende cok seviyorum taksimi ya kendimi en rahat hissettigin yer evden sonra:)

Gezeyim hepiniz yerine :) truecum haftasonu taksime gidersek beraberde gezeriz ayyy ne guzel olur :)

Kurbanima da ciciler alayim gitmisken:)

burcu numaramı ulaştır bizi bi şekilde. bende melindada yada truede olsun

Harika olur..atlas pasajın dan birşey alırım ben..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…