Yaza Merhaba Çekilişi

Ben kaciyorum kizlar öptüm hepinizi aksama girebilirsem görüşürüz yoksa yarina :)

nasılsınız kızlar bugün yorucuydu okul siz neler yapiyorsunuz buluşma planlari yapılmış bakiyorum :KK66:)

Keşke taksim olsa yaa..:KK16:foruma nasıl gidilir bilmiyorum,forum olursa mecburen eşim getirecek beni.:KK6:

taksimden esenlere dönmek benim için zor olacak. yani mesafesi nekadar bilmiyorum gerçi. bişeyler söyleyin bende size uyarım..
taksimle esenler otogarı arasında nekadar uzaklık var :26:
benim akşam 4 5 gibi arabaya binmem lazım dönüş için :KK53:

taksimden esenlere dönmek benim için zor olacak. yani mesafesi nekadar bilmiyorum gerçi. bişeyler söyleyin bende size uyarım..
taksimle esenler otogarı arasında nekadar uzaklık var :26:
benim akşam 4 5 gibi arabaya binmem lazım dönüş için :KK53:
Tatlım bilmiyorum..sonuçta ortak karar neyse ona uyarım,sorun değil eşim götürür beni foruma.:KK6:

Selam kızlar:KK16:

Bir gün daha geldi geçti, uyudum uyandım öğleden sonra.

Belki yarım saat bir havuza giderim, bir haftadır baş ağrısından gidemedim, yüzmeyi çok istiyorum. Gerçi ağrı hala tam gaz:KK14:

Üzülüyorum zaten kurbanıma da istediğim gibi zevkle alışveriş yapamadım. Her seferinde kısa alışverişler oldu:KK14:

merhaba arkadaşlar :KK16:
birazs akinleştim de geldim :KK53:
haftasonu kurbanımın hediye işini halledip güzelce paketleyip beklemeye alıcam :KK16:
ben belki 24 mayısta c.tesi yollarım belki de ailemden birine rica ederim benim yerime haftaiçi o yollar
sevgili katilciğim sen de benim şuan sendeki adresime yollarsan beni bulamıcaksın :26:
ben şimdi zeynebe mesaj yazıp annemlerin evin adresini vericem bakalım
oraya yollarsın :KK16:
kurbanım senle de hiç ilgilenemedim :KK5: acısını çıkarırız inşallah

X