Yaza Merhaba Çekilişi

Katilim telefonumu değiştirdim ve numaran gitti maalesef,msj yazamamamın sebebi bu haberin olsun.
Sen bi ara msj yazda kaydediyim no.nu tekrar.

kızlarrrr geçmişi okuyamıyacam galiba neler yapıyorsunuz nasılsınız ben çok yoğunum bizim muhasebeci evleniyor işi bırakacak mali müşavir falan var giremiyorum nete

dünya bu anacımm herşey olabilirr

nedense ıkınızının arasında gıdıp gelıyorum ama emın degılım yanlız sana kanım cok ısındı falkoncum acaba senmısın cok supecı davrandın suan hareketlerınden nem kapttım zaten whatsuppda da bır candan konustun bır candan
buarada kızlar benım hedıyelerım hazır ve nazır benı beklıyormus ustelık hepsı paketlenmıs
falkoncuuuuuuuummmmmmmmmm bebısıııımmmm sen mısıııınnn

hoşbuldukk canımm napıysounn :))

Erkek arkadaşım sınava başvuracak kpss askerde öğrenim bilgilerinin güncellenmesi lazım diplomanın aslımı olması gerek fotokopi olurmu onu öğrenmeye çalışıyorum sen :s

kızlar canlar benım cıkmam lazım hepınızı optum kocaman kocaman :))) alısverıs yemek benı bekler yarın gorusuruk

kızlar 18 mayıs ta kimler forum istanbula gelebilecek. gelecek arkadaşlar bana isim yazdırsın telefon numaralarınıda göndersinler. buluşma sırasında haberleşiriz
sonra kimse neden çağırdı demesin..
true melinda amante geranio geliyor kabul ediyorum. diğer hatunlar siz bilirsiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…